Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy Starego Grunwaldu świętowali Imieniny Ulicy... - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy Starego Grunwaldu świętowali Imieniny Ulicy...
26-06-2013 00:36   Janusz Ludwiczak
W sobotę Imieniny Ulicy... Jana Ostroroga obchodzili mieszkańcy Starego Grunwaldu. Na skwerze przy zbiegu ulic Ostroroga i Zakręt wszyscy zasiedli do wspólnego stołu i skosztowali potraw sporządzonych przez samych mieszkańców.

11 listopada przypada Marcina, wtedy obchodzone są Imieniny Ulicy Św. Marcin. Natomiast w sobotni wieczór na skwerze na narożniku ulic Zakręt i Ostroroga odbyły się Imieniny Ulicy Jana Ostroroga.

Wszyscy zasiedli do wspólnego stołu i kosztowali potraw i słodkości, jakie przygotowali sami mieszkańcy, bo przecież o wspólną integrację podczas Imienin Ulicy Jana Ostroroga chodziło.

Było wspaniale, dostatnio, gwarno i wesoło. Stół sąsiedzi zapełnili smakołykami. Jedna z restauracji przy ul. Marcelińskiej przygotowała pizzę i sałatki. Niespodzianką wieczoru były występy muzyczne międzynarodowej grupy aktorskiej z Danii, Łotwy i Litwy. Wystąpili również artyści z Centrum Rezydencji Teatralnej Scena Robocza - wyjaśnia Zdzisław Szkutnik.

Imieniny Ulicy Jana Ostroroga zorganizowali wspólnie Rada Osiedla Stary Grunwald, Stowarzyszenie im. Jana Ostroroga oraz mieszkańcy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

01

cze

00:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
II Bieg przez Kraje Nordyckie 2022

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: