Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy Starego Grunwaldu świętowali Imieniny Ulicy... - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy Starego Grunwaldu świętowali Imieniny Ulicy...
26-06-2013 00:36   Janusz Ludwiczak
W sobotę Imieniny Ulicy... Jana Ostroroga obchodzili mieszkańcy Starego Grunwaldu. Na skwerze przy zbiegu ulic Ostroroga i Zakręt wszyscy zasiedli do wspólnego stołu i skosztowali potraw sporządzonych przez samych mieszkańców.

11 listopada przypada Marcina, wtedy obchodzone są Imieniny Ulicy Św. Marcin. Natomiast w sobotni wieczór na skwerze na narożniku ulic Zakręt i Ostroroga odbyły się Imieniny Ulicy Jana Ostroroga.

Wszyscy zasiedli do wspólnego stołu i kosztowali potraw i słodkości, jakie przygotowali sami mieszkańcy, bo przecież o wspólną integrację podczas Imienin Ulicy Jana Ostroroga chodziło.

Było wspaniale, dostatnio, gwarno i wesoło. Stół sąsiedzi zapełnili smakołykami. Jedna z restauracji przy ul. Marcelińskiej przygotowała pizzę i sałatki. Niespodzianką wieczoru były występy muzyczne międzynarodowej grupy aktorskiej z Danii, Łotwy i Litwy. Wystąpili również artyści z Centrum Rezydencji Teatralnej Scena Robocza - wyjaśnia Zdzisław Szkutnik.

Imieniny Ulicy Jana Ostroroga zorganizowali wspólnie Rada Osiedla Stary Grunwald, Stowarzyszenie im. Jana Ostroroga oraz mieszkańcy.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: