Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy Starego Grunwaldu świętowali Imieniny Ulicy... - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy Starego Grunwaldu świętowali Imieniny Ulicy...
26-06-2013 00:36   Janusz Ludwiczak
W sobotę Imieniny Ulicy... Jana Ostroroga obchodzili mieszkańcy Starego Grunwaldu. Na skwerze przy zbiegu ulic Ostroroga i Zakręt wszyscy zasiedli do wspólnego stołu i skosztowali potraw sporządzonych przez samych mieszkańców.

11 listopada przypada Marcina, wtedy obchodzone są Imieniny Ulicy Św. Marcin. Natomiast w sobotni wieczór na skwerze na narożniku ulic Zakręt i Ostroroga odbyły się Imieniny Ulicy Jana Ostroroga.

Wszyscy zasiedli do wspólnego stołu i kosztowali potraw i słodkości, jakie przygotowali sami mieszkańcy, bo przecież o wspólną integrację podczas Imienin Ulicy Jana Ostroroga chodziło.

Było wspaniale, dostatnio, gwarno i wesoło. Stół sąsiedzi zapełnili smakołykami. Jedna z restauracji przy ul. Marcelińskiej przygotowała pizzę i sałatki. Niespodzianką wieczoru były występy muzyczne międzynarodowej grupy aktorskiej z Danii, Łotwy i Litwy. Wystąpili również artyści z Centrum Rezydencji Teatralnej Scena Robocza - wyjaśnia Zdzisław Szkutnik.

Imieniny Ulicy Jana Ostroroga zorganizowali wspólnie Rada Osiedla Stary Grunwald, Stowarzyszenie im. Jana Ostroroga oraz mieszkańcy.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

mar

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

29

mar

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

30

mar

do 02-04-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Motor Show" - targi motoryzacyjne

02

kwi

Rynek Łazarski
Złota niedziela na Rynku
- kiermasz, spektakl teatralny, koncert, gra terenowa, warsztaty rękodzielnicze, strefa animacji dla najmłodszych, prezentacje historyczne
w godz. 12:00-18:00

03

kwi

19:30
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Droga Krzyżowa ulicami parafii:
Kościół Św. Anny - Matejki - Limanowskiego - Jarochowskiego - Niegolewskich - Matejki - Kościół Św. Anny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: