Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Wieloślad"-em Galeria Raczej będzie obchodzić 2. urodziny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Wieloślad"-em Galeria Raczej będzie obchodzić 2. urodziny
14-05-2013 14:57   Janusz Ludwiczak
Victor Petrov, białoruski artysta, performer, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Mińsku przygotuje w czwartek performance z okazji 2. urodzin Galerii Raczej. Równocześnie odbędzie się wernisaż "Wieloślad", która będzie podsumowaniem dwóch pierwszych lat funkcjonowania Galerii Raczej, która działa w podwórzu kamienicy przy ul. Głogowskiej 53. Na wystawie zostaną zaprezentowane obiekty działań i akcji organizowanych przez Galerię Raczej.

Podsumowując pierwsze dwa lata funkcjonowania, na wystawie zostaną zaprezentowane obiekty działań i akcji organizowanych przez Galerię Raczej. Pozostałości, które zaistniały w rzeczywistości domagającej się konretu: przedmiotu i materii. Performance, w większości przypadków z założenia rezygnuje z funkcji tworzenia artystycznego obiektu, jednak nie odtrąca użycia przedmiotu bądź powstania formy będącej efektem działania. Poprzez zaistniałą sytuację przedmioty te powstają lub też zmieniają się, pozbawiając się tym samym swojej pierwotnej funkcji. Wystawa, która czynna będzie do 19 maja prezentować będzie również dokumentację wybranych działań z pierwszych 2 lat funkcjonowania Galerii Raczej - tłumaczy Agnieszka Szablikowska.

Z okazji 2. urodzin Galerii Raczej wystąpi białoruski artysta i performer Victor Petrov. Ukończył on Akademię Sztuk Pięknych w Mińsku, uczestniczył w wielu wystawach i festiwalach. Od 1999 roku jest kuratorem i dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Performance Navinki w Mińsku.

"Wieloślad" - drugie urodziny Galerii Raczej:
czwartek, 16 maja godz. 20:00,
Galeria Raczej, ul. Głogowska 53 (w podwórzu)
Portal lazarz.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

mar

19:45
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert muzyku pasyjnej "Mater Dolorosa" w wykonaniu Poznańskiego Chóru Kameralnego

27

mar

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

29

mar

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

30

mar

do 02-04-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Motor Show" - targi motoryzacyjne

02

kwi

Rynek Łazarski
Złota niedziela na Rynku
- kiermasz, spektakl teatralny, koncert, gra terenowa, warsztaty rękodzielnicze, strefa animacji dla najmłodszych, prezentacje historyczne
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: