Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wypadek na skrzyżowaniu Dmowskiego i Stablewskiego - samochód wjechał w znak - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wypadek na skrzyżowaniu Dmowskiego i Stablewskiego - samochód wjechał w znak
17-03-2013 23:51   Janusz Ludwiczak
Do groźnego wypadku doszło w niedzielne przedpołudnie na skrzyżowaniu ulic Dmowskiego i Stablewskiego. Na miejsce przyjechały dwie jednostki straży pożarnej, pogotowie i policja.

W niedzielę przed godz. 11 na skrzyżowaniu ulic Dmowskiego i Stablewskiego doszło do zderzenia samochodu marki Opel z Daewoo. Na miejsce przyjechały dwie jednostki straży pożarnej, pogotowie i policja.

Kierowca pojazdu marki Opel, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Daewoo i doszło do kolizji. Samochód marki Opel zatrzymał się na przejściu dla pieszych i ściął znak drogowy. Kierowca Daewoo został poszkodowany. Na miejsce wypadku przyjechały dwie jednostki straży pożarnej, karetka i policja - pisze na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) nasz Internauta, Dariusz Kmiecik.

Już po raz kolejny w tym samym miejscu dochodzi do niebezpiecznej kolizji, która mogłaby by okazać się tragiczna w skutkach, gdyby na przejściu, bądź chodniku znajdował się pieszy. W ubiegłym roku zdarzył się podobny wypadek, gdzie samochód osobowy uderzył w narożną kamienicę. Skrzyżowanie to jest bardzo niebezpieczne, często dochodzi na nim do różnego rodzaju kolizji, dlatego powinno się w tym miejscu umieści znaki stopu lub sygnalizacje świetlną. Ponadto przejście to jest szczególnie uczęszczane przez dzieci idące do pobliskiej szkoły podstawowej i gimnazjum - dodaje nasz Czytelnik, Dariusz Kmiecik.

ZOBACZ TAKŻE: Kierowca został ranny w wyniku wypadku na skrzyżowaniu Stablewskiego i Dmowskiego


Fot: Dariusz Kmiecik
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Jedna osoba została ranna w zderzeniu samochodów na skrzyżowaniu Bogusławskiego i Potworowskiego

ZOBACZ TAKŻE: Trzy osoby zostały ranne w wypadku trzech aut na skrzyżowaniu Kasprzaka i Potworowskiego

ZOBACZ TAKŻE: Kierowca został ranny w wyniku wypadku na skrzyżowaniu Stablewskiego i Dmowskiego

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

18-03-2013 13:57:17
emeryt
Skrzyżowanie jest bezpieczne tylko kierowcy są nieuważni. Mieszkam na Łazarzu i przejeżdżam przez to skrzyżowanie nawet 3-4 razy dziennie. Wystarczy tylko być rozważnym i się nie spieszyć. Do szpitala lub na cmentarz zawsze się zdąży. Takich skrzyżowań są setki.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: