Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rok Wodnego Węża będzie rokiem skandali - sądzi astrolog Jacek Kryg - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rok Wodnego Węża będzie rokiem skandali - sądzi astrolog Jacek Kryg
10-02-2013 01:14   Janusz Ludwiczak
Jacek Kryg, znany astrolog oraz mistrz feng shui odwiedził na zaproszenie Stowarzyszenia Radiestetów, by porozmawiać o Roku Wodnego Węża, czyli rozpoczynającym się w niedzielę roku chińskim.

Członkowie Stowarzyszenia Radiestetów spotkali się we wtorek w Klubie Osiedlowym "Krąg" przy ul. Dmowskiego ze znanym astrologiem i mistrzem feng shui. Jacek Kryg wygłosił prelekcję "Horoskop Chiński na 2013".

Wodny wąż - będzie to kolejny rok konfliktów. Chińczycy nie boją się kryzysu ekonomicznego, ale obawiają się różnego rodzaju epidemii. Wąż jest symbolem płodności i nieprzewidywalności, lubi huśtawki. Pojawi się wiele skandali, zwłaszcza w polityce. Nie uda się rozwiązać problemów w Grecji - mówił w trakcie spotkania Jacek Kryg, astrologi i mistrz feng shui.

W tym roku mamy i węża i wodę, mamy więc połączenie ognia i wody. Mogą być problemy z ropą naftową. W Niemczech mogą wystąpić powodzie. Mogą wystąpić konflikty między Japonią a Chinami. Będą huragany, powodzie, ale również uwaga na wypadki drogowe i katastrofy kolejowe - twierdzi astrolog Jacek Kryg.

Są za to dobre wiadomości.

W Chinach jest on opiekunem medycyny. Będzie to dobry rok dla zdrowia i rozwoju medycyny. Będzie to dobry rok na charytatywne działania. Myślę, że znów Orkiestra pobije rekord. Będą dobre zbiory, ale muszą być szybko zebrane. Będzie to dobry rok dla ludzi pomysłowych - sądzi Jacek Kryg

Rok Wodnego Węża rozpoczyna się 10 lutego 2013 i potrwa 355 dni, do 31 stycznia 2014 r. Chińczycy od II wieku p.n.e. posługują się kalendarzem księżycowo-słonecznym, który dzieli rok na 12 miesięcy po 29 i 30 dni. Co pewien czas - siedem razy w ciągu 19-letniego cyklu - dodaje się 13 miesiąc. Jest to tzw. cykl Metona z Aten (analogicznie jak w kalendarzu babilońskim). Według podań kalendarz chiński wynalazł i ustanowił Huang Di w 2637 roku p.n.e.

Rozmowa z astrologiem Jackiem Krygiem

Do kiedy potrwa rok wodnego węża?
Do 31 stycznia 2014 r., dlatego, że święto chińskie Nowego Roku jest świętem ruchomym. Ten rok jest wyjątkowo krótki, będzie miał 355 dni, 10 mniej niż normalnie nasz rok.

Jaki to będzie rok?
Trudny. Natomiast nie tragiczny. Będzie to zmienny rok. Będziemy mocno zmęczeni, bo będzie się dużo zmieniało. Będzie się coś zapowiadało lepiej, a wyjdzie gorzej i odwrotnie. Będzie to dobry rok na zbiory, ale muszą być szybko zebrane, bo jest zagrożenie dla płodów. Nastąpi też odrodzenie życia religijnego. W tym roku powinien kościół oczyścić się ze skandali.

Czy dalej będzie panował gospodarczy o którym tak dużo się mówi?
Nie ma kryzysu. Nie mieliśmy tak taniego jedzenia w sklepach, jeżeli w marketach można kupić ziemniaki po 50 gr za kilogram czy jajko po 20 groszy za sztukę. Za chwilę wszystko zacznie drożeć.

A w polityce?
To będzie nijaki rok. Będzie niewiele się różnił od poprzedniego. Będzie to rok skandali i pomówień.

A dla Poznania? Ostatnio część radnych wystosowała wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania prezydenta miasta?
Myślę, że prezydent będzie musiał niedługo pożegnać się z tym stanowiskiem. Wyjdą na jaw kolejne nieczyste zagrania.

ZOBACZ TAKŻE: Rok smoka będzie rokiem katastrof naturalnych - uważa znany astrolog Jacek Kryg


Komentarze (7)

12-02-2013 01:07:29
JS
Z tego co widzę, lazarz.pl nie jest portalem katolickim. Nie rozumiem skąd oburzenie Marii i kaziutka. Nie odpowiada treść - nie czytać. Dla jednych bzdurą jest astrologia a dla innych dzieworództwo. I trzeba się z tym pogodzić :)
11-02-2013 23:13:53
kaziutek
@wierny: A mówił przy okazji, że Biblia tj Słowo Boże potępa czary, astrologię i wróżbiarstwo ? Kontaktowanie się z innymi siłami nadprzyrodzonymi niż Bóg nie jest akceptowane przez Boga. " Ja jestem Pan, Bóg wasz! (26) Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów." (Ks. Kapłańska 19:25-26, Biblia Tysiąclecia) Także przeciwko każdemu, kto się zwróci do wywołujących duchy albo do wróżbitów, aby uprawiać z nimi nierząd, zwrócę oblicze i wyłączę go spośród jego ludu. (7) Uświęćcie się więc i bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty. Ja, Pan, Bóg wasz! (8) Będziecie strzec ustaw moich i wykonywać je. Ja jestem Pan, który was uświęca! (9)" (Ks. Kapłańska 20:6-8), Biblia Tysiąclecia "uprawiać z nimi nierząd" - to dokładniej iśc z nimi na układy nieczyste, radzić się ich, rozmawiać z nimi, przebywać, zwracać się do nich (10) Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; (11) nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. (12) Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. (13) Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. (14) Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój. (Ks. Powt. Prawa 18:10-14, Biblia Tysiąclecia) Pozdrawiam wiernych z Poznania :), zachęcam do czytania Biblii
10-02-2013 23:05:45
wierny
@Maria: "Pozdrawiając wiernych po odmówieniu modlitwy Anioł Pański Ojciec Święty przypomniał o obchodzonym właśnie w krajach Azji nowym roku księżycowym, który jak stwierdził wyraża uniwersalne wartości pokoju, harmonii i dziękczynienia Niebu. Życzył tamtejszym ludom pomyślności w budowaniu rodzinnej, społecznej i narodowej wspólnoty. Szczególne pozdrowienie Papież skierował w tym kontekście do azjatyckich chrześcijan, życząc im, by w Roku Wiary pozwolili się prowadzić Chrystusowej mądrości".
10-02-2013 16:52:22
Gosia
@Maria: A Chińczycy dla ciebie też są stekiem bzdur? Zdaje się jest to artykuł o roku chińskim.
10-02-2013 14:55:53
oczka
Świetny wielokulturowy portal :)
10-02-2013 10:21:36
Maria
Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że portal łazarski będzie kiedykolwiek promować takie bzdury. Radiestezja dawno została zdefiniowana przez naukowców jako stek bzdur. Nie ma żadnych cieków wodnych i radiesteci tylko wyciągają pieniądze od naiwnych pod pozorem pomagania potrzebującym. Podobnie jest z astrologią. Żaden człowiek nie ma władzy poznawania przyszłości i to są czysto psychologiczne gierki z naiwnymi. Pozdrawiam.
10-02-2013 01:36:22
kaziutek
ale lipa, astrologia, wrózby, radiestezja no i od czasu do czasu chrześcijańskie artykuły, pomieszanie z poplątaniem, zabawne wręcz
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: