Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Droga na komendę stała się bezpieczniejsza - na Grunwaldzkiej powstała nowa sygnalizacja świetlna - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Droga na komendę stała się bezpieczniejsza - na Grunwaldzkiej powstała nowa sygnalizacja świetlna
12-11-2012 14:55   Janusz Ludwiczak
Zakończyła się budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Ostroroga i Rycerską. Od lat walczyli o to mieszkańcy, gdyż wielokrotnie pieszych potrącił tutaj samochód. Kilka wypadków zakończyło się niestety ze skutkiem śmiertelnym, co widać po czasem zapalonych zniczach w tym miejscu. Inwestycja kosztowała 1,6 mln zł.

Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic ulic Grunwaldzkiej i Rycerskiej oraz Ostroroga i Grunwaldzkiej rozpoczęła się pod koniec lipca. Przez trzy miesiące z utrudnieniami musieli liczyć się kierowcy, gdyż do dyspozycji mieli tylko jeden pas ruchu w każdym kierunku.

W ramach inwestycji, która kosztowała 1,6 mln zł powstało m.in. nowe przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Rycerskiej.

Skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Ostroroga i Rycerską należą do jednych z najniebezpieczniejszych w Poznaniu. Wielokrotnie pieszych potrącił tutaj samochód. Kilka wypadków zakończyło się niestety ze skutkiem śmiertelnym, co widać po czasem zapalonych zniczach w tym miejscu.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: