Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kiełbasy, oscypki, chleby na zakwasie, rogale świętomarcińskie... czekają na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kiełbasy, oscypki, chleby na zakwasie, rogale świętomarcińskie... czekają na Targach
06-10-2012 20:40   Janusz Ludwiczak
Oscypek z Podhala, chleb na zakwasie z Kurpiów, swojska kiełbasa z Podlasia – te oraz wiele innych smakołyków ze wszystkich regionów Polski można skosztować podczas targów Smaki Regionów, które w weekend odbywają się na MTP.

Regionalnych przysmaków z szesnastu polskich regionów można nie tylko posmakować, ale i zakupić podczas targów "Smaki Regionów", które rozpoczęły się w sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Na targach "Smaki Regionów" nie brakuje rogali świętomarcińskich, dolnośląskich pierogów z kaszą gryczaną, śląskich oblatów, oscypków prosto z Podhala czy chlebów na zakwasie z Kurpiów.

Wystawcy prezentują również ofertę producentów win, win, chlebów, ciast, serów, wędlin, miodów, nalewek, powideł i innych przetworów regionalnych.

Targi "Smaki Regionów" można zwiedzić jeszcze w niedzielę w godz. od 9:00 do 17:00 w pawilonie 8b.


Komentarze (1)

06-10-2012 23:07:38
Hania
Ogladam te zdjecia i apetyt mi rosnie, wspaniale wyroby roznego rodzaju, przedewszystkim jedzenie a jak zareprezentowane !!! Jednak nie ma jak Europa, w tym wypadku Polska, pieknie wyeksponowane dla klienta !!! A wyroby masarskie czy garmazerka czy ciepla kuchnia to jezyk do ..... ucieka :) U nas takiego widoku nie zobaczysz. Takie jedzenie to tylko w Polsce bo i nie ma u nas mistrzow rzemiosla kulinarnego z prawdziwego zdarzenia jak w Polsce. BRAWO dla kucharzy, masarzy, za tem piekny swinski leb, i nie tylko !!! i dla piekarzy, ciekiernikow oraz tych, ktorzy pieknie wyhaftowali obrusy i serwetki do ekspozycji jedzenia a takze tworcow rzemiosla artystycznego. U nas to zrobilo by furore !!! Ale mi slinka leci :):) Dziekuje redaktorowi za fotki ! Pozdrawiam.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: