Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Arenie pojawiły się huśtawki - w Parku Kasprowicza dobiega końca budowa placu zabaw - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Arenie pojawiły się huśtawki - w Parku Kasprowicza dobiega końca budowa placu zabaw
05-10-2012 01:34   Janusz Ludwiczak
W sobotę powinna zakończyć się budowa placu zabaw w Parku Kasprowicza. Inwestycja będzie kosztować 104 tysięcy złotych i w całości została sfinansowana z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz.

W ostatnim tygodniu września ruszyła budowa placu zabaw w Parku Kasprowicza. Obiekt powstaje "na górce", przy jednej z alejek, naprzeciwko siłowni na wolnym powietrzu. Jego budowa będzie kosztować 104 tysięcy złotych, środki te pochodzą z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz.

Plac zabaw w Parku Kasprowicza zostanie wybudowany do 6 października, tak wynika z podpisanej umowy przez Zarząd Zieleni Miejskiej z wrocławską firmą, która wygrała przetarg. Całość zadania zamknie się w tym roku na łączną kwotą 104 000 zł. W przyszłym roku dołożymy kolejne 40 tys. zł na jego rozbudowę - tłumaczy Wojciech Wośkowiak, Przewodniczący Rada Osiedla Św. Łazarz, Radny Miasta Poznania.

Na razie na terenie placu zabaw znajdować będą się dwie huśtawki, bujak dla młodszych dzieci, piaskownice i trzy ławki. Całość będzie odgrodzona. Plac zabaw będzie rozbudowywany, obok przewiduje się wybudowanie "statku pirackiego".


Komentarze (3)

05-10-2012 21:37:18
kaśka
@Michal P: A umiesz czytać ze zrozumieniem?
05-10-2012 18:52:24
Michal P
A mial być statek piracki.Chyba że ze statku jest to wykonane.
05-10-2012 15:02:02
JS
To chyba jedne z najdroższych huśtawek na świecie. Może wysłać inwestorów do podpoznańskich gmin, gdzie powstają place zabaw za dużo niższe kwoty a zdecydowanie bardziej rozbudowane vide plac zabaw w Dusznikach Wlkp. gdzie za kwotę pon. 100000zł postawiono cztery huśtawki, bujaki, dwie zjeżdżalnie, ściankę do wspinania się dla maluchów, stół do ping ponga i ławki dla rodziców.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: