Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kiermasz roślin i koncert w muszli - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kiermasz roślin i koncert w muszli
16-05-2008 14:09   Janusz Ludwiczak
Dość ciekawie zapowiada się weekend w Parku Wilsona. Odbędzie się kiermasz roślin ozdobnych, sprzętu ogrodniczego i specjalistycznej literatury. Natomiast w niedzielę w Muszli swój koncert wiosenny zagra Orkiestra Zbigniewa Nowaka.

Z myślą o uczestnikach XV edycji konkursu "Zielony Poznań" Wydział Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Urzędu Miasta Poznania oraz Palmiarnia Poznańska przygotowali kiermasz roślin ozdobnych, sprzętu ogrodniczego i specjalistycznej literatury, który odbędzie się w sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 17:00.

W ramach kiermaszu poznaniacy w promocyjnych cenach będą mogli kupić materiały roślinne do obsadzeń balkonów, tarasów i ogrodów przydomowych. W ofercie znajdą się też drzewa i krzewy owocowe, rozsady warzyw i kwiatów, ziół, a także byliny skalne, wodne i rabatowe.

Ponadto, producenci zaoferują duży wybór roślin balkonowych tradycyjnych i nowości ogrodniczych. Nie zabraknie również szerokiego asortymentu podłoży ogrodniczych i nawozów oraz zapachów kwiatowych i asortymentów ogrodowych. Nowością będą podłoża kwiatów ciętych i roślin doniczkowych, które pozwalają na uzyskanie efektownych kompozycji roślinnych w szerokiej palecie kolorystycznej.

Na kiermaszu będzie można zapoznać się z regulaminem konkursu "Zielony Poznań" i zgłosić swój udział. Inicjatorem konkursu jest Prezydent Miasta Poznania, a to już piętnasta edycja.

W niedzielę o godz. 17:00 wiosenny koncert zagra Orkiestra Zbigniewa Pawlaka.

Natomiast w Palmiarni w weekend można będzie obejrzeć wystawę entomologiczną owady - motyle, chrząszcze oraz pajęczaki.


Fot.: Urząd Miasta Poznania; Janusz Ludwiczak

Komentarze (1)

16-05-2008 21:18:22
lazarus
Oj to już wiem jak spędze weekend.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Pieśni naszych czasów" Koncert Zespołu "Mała Caryna" - Łukasz Nowak i Marcin Snokowski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: