Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada osiedla o fancampie, psich kupach i remontach chodników - ukazały się "Wieści Łazarskie" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada osiedla o fancampie, psich kupach i remontach chodników - ukazały się "Wieści Łazarskie"
05-10-2012 00:28   Janusz Ludwiczak
Ukazał się kolejny numer Biuletynu Informacyjnego Rady Osiedla Święty Łazarz - "Wieści Łazarskie", w którym przeczytać można m.in. o podsumowaniu XIX edycji konkursu "Zielony Poznań", refleksjach po fancampie oraz psich kupach. Radny Wojciech Wośkowiak pisze z kolei o remontach chodników, a radna Maria Łazarz przypomina historię Kazimierza Nowaka. W najnowszych "Wieściach Łazarskich" przestawiony jest również plan wydatków Osiedla Św. Łazarz na 2013 rok.

Wojciech Wośkowiak na stronie 2 pisze o łazarskich inwestycjach, m.in. remontach chodników i budowie placu zabaw w Parku Kasprowicza. Z kolei radna Maria Łazarz przybliża historię Kazimierza Nowaka, który jako pierwszy człowiek na świecie samotnie przebył kontynent afrykański.

Natomiast Tomasz Wojciechowski pisze swoje "refleksje poturniejowe, czyli jak to z tym fan campem było..." oraz porusza problem psich kup.

W najnowszym numerze "Wieści Łazarskim" znajdziemy również plan wydatków Osiedla Św. Łazarz na rok 2013 (portal lazarz.pl pisał o tym już pod koniec sierpnia).

Na koniec Rada Osiedla Św. Łazarz chwali się założoną przez siebie stroną www.naszlazarz.pl. Jak zapewniają autorzy będą zamieszczane tam informacje z działalności łazarskiego samorządu pomocniczego. Póki co strona ta jest praktycznie pusta.

Wierzę, że z czasem serwis wypełni się wartościową treścią a liczne aktualizacje sprawią, że będzie ciekawym źródłem bieżących informacji - mówi Tomasz Brojewski, redaktor "Wieści Łazarskich".

Tymczasem na portalu osiedlowym w oficjalnej stronie miasta aktualności z Rady Osiedla Św. Łazarz przeczytamy z czerwca.

Najnowszy numer oraz archiwalne wydania "Wieści Łazarskich" można pobrać w dziale/zakładce Rada Osiedla » Biuletyn osiedlowy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: