Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zarząd Zieleni Miejskiej na prośbę mieszkańców stworzył wybieg dla psów w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zarząd Zieleni Miejskiej na prośbę mieszkańców stworzył wybieg dla psów w Parku Kasprowicza
20-07-2012 23:47   Janusz Ludwiczak
Na prośbę mieszkańców Zarząd Zieleni Miejskiej ustawił stare ławki i kosze na śmieci w Parku Kasprowicza (od strony ulicy Reymonta). Dzięki temu mieszkańcy wyprowadzając swoje psy na spacer mogą na chwilę odpocząć.

W Parku Kasprowicza, na skwerku od strony ulicy Reymonta (przy parkingu) na prośbę mieszkańców Zarząd Zieleni Miejskiej zamontował siedem ławek i trzy kosze na śmieci, a także nasadził osiem nowych drzew.

Mieszkańcy poprosili nas o zamontowanie w tym miejscu starych ławek i koszy. Chcieli, by wyprowadzając psy mogli na chwilę przysiąść. Jest tam miejsce do wyprowadzania psów dlatego spełniliśmy ich postulat - wyjaśnia Jolanta Szymczak z Zarządu Zieleni Miejskiej.

Natomiast kilka metrów dalej już we wrześniu będzie gotowe boisko do streetballu. W uliczną minikoszykówkę będzie można zagrać w miejscu, gdzie obecnie znajduje się plac zabaw (w pobliżu Przedszkola nr 32 Świerszczykowe Nutki i pływalni letniej). Sam plac zabaw na wniosek Rady Osiedla Święty Łazarz zostanie przeniesiony w pobliże Orlika, zaś jeszcze w tym roku przy siłowni na wolnym powietrzu powstanie drugi, zupełnie nowy plac zabaw dla dzieci.


Komentarze (2)

21-07-2012 17:22:42
:D
a czemu to jest nie ogrodzone ?:/
21-07-2012 14:35:27
morlock
Wszystko zależy od frekwencji. Z Kolejowej i okolicznych ulic właściciele wyprowadzali psiaki na teren PKP, nieduży trawniczek przy nastawni i Oddz. Geodezyjnym PKP. Ludzie!!! Jak popadało, jak to zaczęło pachnieć! Nawet jadący koleją torem po przeciwnej stronie budynku okna zamykali. Więc wszystko zależy od ilości wyprowadzanych i wyprowadzających. Nic do zwierząt nie mam ale ludzi- "właścicieli" należałoby czasem, jak małe psiaki - ryjami (bo mordki mają psy i koty) zamoczyć w niesprzątanych odchodach swoich pupili.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

sty

Park Wilsona Muszla Koncertowa
31. finał WOŚP:
• 17:00 - Imago
• 18:00 - Grip
• 19:00 - Kwartet Proforma
• 20:00 - Światełko do nieba

31

sty

do 03-02-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury "Windoor-Tech" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad

02

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"4 Oblicza Miłości" - Spotkanie 1: Miłość rodzicielska - bezwarunkowa, akceptująca, nieoceniająca, również wobec siebie

03

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż Wystawy "Prac Malarskich Mieczysława Hofa"
Wstęp wolny

07

lut

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Rok Wodnego Królika - nowy rok chiński" - spotkanie z astrologiem Jackiem Krygiem
Zaprasza Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: