Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rynek Łazarski zostanie wyremontowany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rynek Łazarski zostanie wyremontowany
18-07-2012 00:37   Janusz Ludwiczak
Pod koniec września rozpocznie się remont Rynku Łazarskiego. Spółka Targowiska przeprowadzi jedynie remont nawierzchni, tzw. "dużej płyty targowiska". Wymiana straganów nie jest przewidziana.

Jesienią rozpocznie się remont Rynku Łazarskiego.

Targowiska Sp. z o.o. w Poznaniu informuje, iż na przestrzeni miesięcy września i października b.r. zamierza przeprowadzić remont nawierzchni tzw. dużej płyty targowiska Rynek Łazarski. W trakcie remontu zostaną uzupełnione wszelkie ubytki betonowej nawierzchni między straganami a od strony ciągu pawilonów handlowych zostanie ułożona kostka betonowa - wyjaśnia Agata Plich, specjalista ds. eksploatacji i marketingu Targowiska Sp. z o.o.

Remont nie zakłada wymiany starych i zniszczonych straganów. Na razie nie wiadomo ile będzie kosztować modernizacja samej nawierzchni płyty Rynku Łazarskiego. Spółka Targowiska nie opracowała jeszcze kosztorysu. Nie został też ogłoszony przetarg na tą inwestycje.


Komentarze (7)

24-07-2012 01:02:32
w
i parking i śmietniki.. ach, te marzenia!
23-07-2012 13:52:02
Łazarzanka
Przyznaję rację JS - ostatnio szukałam kosza na śmieci na rynku i nie znalazłam. Papierek schowałam do kieszeni, ale nie wszyscy tak robią...
19-07-2012 21:15:53
Tomek
Parking to również moje marzenie, jednak znając koszt tej inwestycji, żaden inwestor nie zdecyduje się na taki krok, a miasto na pewno nie znajdzie środków.
19-07-2012 11:00:32
łazarzowianin
A mozna by było jeszcze wybudowac parking pod rynkiem, dzielnica nie była by tak zawalona autami.
18-07-2012 16:19:20
kupiec
Dlaczego Targowiska nie mogą wyremontować straganów. Nie dziwie się, że ludzie wolą robić zakupy w Biedronce niż na Rynku Łazarskim.
18-07-2012 11:59:39
JS
Oj, w porównaniu z Łazarskim to na Świcie jest prawie luksus ;) A tak poważnie, to działanie zarządcy rynków woła o pomstę do nieba. Kasują ogromne pieniądze nie dając nic w zamian. Po co remont nawierzchni skoro lepiej by było od razu kompleksowo tym się zająć - poprowadzić choćby sieć elektryczną, żeby zniknęły niebezpieczne pajęczyny kabli zwisające w zimie między głowami, zrobić porządną kanalizację deszczową, ustawić kosze na śmieci... Ale po co. Załata się rozwalony asfalt i nieroby z firmy Targowiska sp. z o.o. będą mogły bezczelnie chwalić się latami ile to zrobili dla Łazarza. Wstyd i tyle.
18-07-2012 08:53:26
Ela
Tylko syfu na Świcie nikt nie ruszy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: