Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Do końca sierpnia wyremontują chodniki na Grottgera - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Do końca sierpnia wyremontują chodniki na Grottgera
14-07-2012 01:04   Janusz Ludwiczak
Zarząd Dróg Miejskich rozstrzygnął przetarg na remont nawierzchni chodników w ciągu ulicy Grottgera. W ramach inwestycji wykonawca do 31 sierpnia będzie musiał wymienić stare płyty chodnikowe na nową kostkę chodnikową, a także przeprowadzić remont infrastruktury i krawężników. Inwestycja będzie kosztować 171,8 tys. zł. Środki te w całości pokryje ZDM.

Do przetargu ogłoszonym przez Zarząd Dróg Miejskich na "Remont nawierzchni chodników w ul. Grottgera na odcinku od ul. Matejki do ul. Ułańskiej" stanęło 9 firm. Najkorzystniejszą ofertę złożył Zakład Robót Drogowych Marek Dachtera z Puszczykowa, który inwestycję tą zrealizuje za 171 810,90 zł brutto.

W ramach inwestycji najpóźniej do 31 sierpnia stare płyty chodnikowe zostaną wymienione na nową kostkę chodnikową, a także przeprowadzony zostanie remont infrastruktury i krawężników.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: