Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Aquanet rozkopał Głogowską, żeby zmodernizować wodociąg - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Aquanet rozkopał Głogowską, żeby zmodernizować wodociąg
11-07-2012 13:34   Janusz Ludwiczak
Do września kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ulicy Głogowskiej. Od Dworca Zachodniego do ulicy Śniadeckich modernizowana jest sieć wodociągowa.

W sobotę pisaliśmy o tym, że z powodu prac prowadzonych przez pracowników pogotowia wodociągowego rozkopana jest ulica Głogowska, przy skrzyżowaniu z ul. Śniadeckich. Niedostępny jest prawy pas w kierunku Hetmańskiej. Okazuje się, że nie jest to awaria wodociągowa lecz początek modernizacji sieci wodociągowej i budowy nowej infrastruktury w związku z przedłużeniem PeSTki do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej.

Są to prace w ramach II etapu renowacji sieci wodociągowej. Od wejścia na Targi do ulicy Śniadeckich realizowana jest renowacja wodociągu o średnicy 500 mm. Dodatkowo odbywa się renowacja wodociągu o średnicy 300 mm od ulicy Gąsiorowskich do nowego rozjazdu tramwajowego. Ponadto wybudowany będzie nowy wodociąg zasilający przystanek PeSTki. Prace będą realizowane etapami, metodą bezwykopową- tłumaczy Maja Zygmanowska z Aquanetu.

W związku z prowadzonymi pracami kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Zamknięty jest prawy pas ulicy Głogowskiej na odcinku od Dworca Zachodniego do ulicy Śniadeckich, w kierunku Górczyna. Nie działa również sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Śniadeckich i Głogowskiej.


Komentarze (1)

11-07-2012 15:08:45
Marcin
Tylko czekam kiedy będzie burza i w okół dołów zapadnie się lewy pas i torowisko.
Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: