Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rusza budowa miasteczka dla kibiców w Parku Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rusza budowa miasteczka dla kibiców w Parku Kasprowicza
01-06-2012 05:49   Janusz Ludwiczak
Na 2,5 tygodnia Park Kasprowicza zmieni się w pole namiotowe i miasteczko dla kibiców. W piątek rozpoczyna się budowa Carlsberg FanCamp.

W piątek rozpoczną się prace związane z budową pola namiotowego i miasteczka dla kibiców. Początkowo przez pierwsze dwa dni mieszkańcy mogą mieć trudności z poruszaniem się po Parku Kasprowicza, a w niedzielę teren zostanie całkowicie zamknięty, chyba, że będziemy mieli specjalne przepustki umożliwiające poruszanie się "po Arenie".

Budowa miasteczka Carlsberg FanCamp rozpoczyna się 1 czerwca. Przez pierwsze dwa dni będzie trwało wygrodzenie terenu, w związku z czym mieszkańcy mogą napotkać w tym czasie trudności z poruszaniem się po części parku, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Areny. 3 czerwca cały wynajęty pod imprezę teren zostanie zamknięty dla osób z zewnątrz i zostaną rozpoczęte prace adaptacyjne wewnątrz wygrodzonej powierzchni. Od tego dnia nie będzie możliwości poruszania się po tym obszarze bez identyfikacji uprawniającej do wejścia na wygrodzony teren - wyjaśnia Małgorzata Krysiak z Biura Prasowego Carlsberg FanCamp.

Wstęp do wszystkich stref, poza strefą noclegową jest ogólnodostępny i bezpłatny. Zapraszamy, więc serdecznie wszystkich zainteresowanych. Ze względów bezpieczeństwa na bieżąco będzie monitorowana liczba osób, które będą przebywały na terenie stref ogólnodostępnych. Jeśli w strefie ogólnodostępnej będzie nadfrekwencja będziemy zmuszeni ograniczyć ilość uczestników zgodnie z ustawą o organizacji imprez masowych. Osoby niepełnoletnie, które chcą odwiedzić Carlsberg FanCamp muszą być pod opieką osoby dorosłej oraz dodatkowo muszą posiadać podpisane przez swojego opiekuna prawnego stosowne oświadczenie, które znajduje się w wersji do pobrania na naszej stronie internetowej - dodaje Małgorzata Krysiak, Biuro Prasowe Carlsberg FanCamp.

W strefie noclegowej, w której będzie mieścić się pole namiotowe i pole kamperowe będzie przebywać około 3 tysiące gości, wśród których będą głównie Irlandczycy.

Miasteczka dla kibiców w Parku Kasprowicza będzie funkcjonować od 8 do 19 czerwca.


Komentarze (4)

01-06-2012 15:06:28
ll
oczywiscie łazarz nie ma przejazdów tramwajami po miescie za darmo chociaz na Arenie bedzie pełno kibiców i tłok jakich nie mało....
01-06-2012 13:58:43
Negatyw
@pozytyw: Dokładnie tak jak mówisz.
01-06-2012 09:11:40
pozytyw
@Negatyw: A nazwa tego bajzlu na "UrynaCamp"
01-06-2012 08:04:45
Negatyw
ERRATA: Powinno być: "Park Kasprowicza zmieni się w pole WYMIOTOWE".
Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: