Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Premier Tusk trafił na komendę Policji, a później odwiedził nowy dworzec - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Premier Tusk trafił na komendę Policji, a później odwiedził nowy dworzec
18-05-2012 12:27   Janusz Ludwiczak
Szef rządu sprawdza od czwartku stan przygotowań do Euro 2012 w Poznaniu. W piątkowy poranek Premier Donald Tusk odwiedził Komendę Miejską Policji przy ul. Szylinga, zobaczył nowy dworzec kolejowy, a także był gościem targów Homelife Show, które odbywają się na MTP. Ze stacji Poznań Główny odjechał pociągiem do Wrocławia.

W piątkowy poranek Prezes Rady Ministrów Donald Tusk odwiedził Komendę Miejską Policji przy ul. Szylinga, spotkał się z funkcjonariuszami oraz zobaczył jak pracuje Stanowisko Wspomagania Dowodzenia.

Jesteśmy gotowi na przyjmowanie gości, organizowanie meczów i imprez towarzyszących. Po dzisiejszym spotkaniu jestem spokojniejszy, jeśli chodzi o stan przygotowań - powiedział Premier Donald Tusk.

Później Premier odwiedził Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie był goście targów Homelife Show. Spotkał się m.in. z chińską delegacją.

Prezes Rady Ministrów zobaczył też budowę Poznańskiego Szybkiego Tramwaju i przebudowę ulicy Roosevelta, a także Dworzec Letni.

Pobyt w Poznaniu Donald Tusk zakończył zwiedzaniem nowego dworca kolejowego, który otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie od Wojewódzkiego Insektora Nadzoru Budowlanego. Premierowi towarzyszyli m.in. Minister Transportu Sławomir Nowak, Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek, marszałek Marek Woźniak i prezydent Poznania Ryszard Grobelny. Ze stacji Poznań Główny szef rządu odjechał pociągiem Intercity do Wrocławia. Wcześniej w jednej z cukierni kupił drożdżówki i rogale świętomarcińskie.


Fot. Maciej Śmiarowski/Kancelaria Prezesa Rady Ministrów (0-6), TriGranit (7-17), Międzynarodowe Targi Poznańskie (18,19)

ZOBACZ TAKŻE: Polski rząd podpisał ACTA, internauci byli przeciw

ZOBACZ TAKŻE: Antyrządowy protest kioskarza

ZOBACZ TAKŻE: COP14 - podsumowanie {RAPORT LAZARZ.PL, GALERIA ZDJĘĆ}

Komentarze (2)

18-05-2012 15:06:28
w
pewnie spuścili premiera z helikoptera wprost do nowej hali dworca ;)
18-05-2012 13:13:01
Łukasz Prymas
Ciekawe jak mu się "spodobał" widok przystanków...czy może nie dowidział?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: