Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Ułańskiej powstanie biurowiec - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Ułańskiej powstanie biurowiec
18-05-2012 09:57   Janusz Ludwiczak
Nowoczesny kompleks biurowo-usługowy powstanie w pobliżu ulicy Ułańskiej i Wojskowej. UBIQ Business Park będzie składać się z trzech budynków, które będą mieć od dwóch do czterech kondygnacji. Budowa obiektu ma ruszyć w przyszłym roku.

UBIQ Business Park będzie miał 5811 metrów kwadratowych powierzchni. Kompleks będzie składać się z trzech budynków.

Budynek A, to zabytkowy obiekt koszarowy, który z otaczającym go terenem wpisany jest do rejestru zabytków. Zostanie on pieczołowicie odrestaurowany i zaadopowany na funkcje biurowe. Uzupełniem będzie część restauracyjna, z której poprowadzone zostanie wyjście na taras letni, przylegający do dziedzińca wewnętrznego łączącego wszystkie trzy obiekty.

Budynek B będzie obiektem biurowym w standardzie kl. A, pod którym zaplanowano parking podziemny dla samochodów i rowerów. Budynek dysponować będzie powierzchniami typu open-space, z możliwością wydzielenia tradycyjnych pomieszczeń w układzie korytarzowym. Na każdej kondygnacji zaplanowano powierzchnię dla maksymalnie czterech najemców.

Budynek C, zaprojektowany został jako pawilon wielofunkcyjny, umożliwiający dogodną organizację konferencji, wystaw i różnego rodzaju pokazów multimedialnych.

Budowa UBIQ Business Park ma rozpocząć się w przyszłym roku. Projekt wykonała pracownia CDF Architekci. Inwestorem jest poznański przedsiębiorca.

Źródło: gazetainwestor.pl


Komentarze (2)

19-05-2012 12:47:27
Tomek
Weź pod uwagę, iż inwestycja ta spowoduje likwidację przedszkola, które także służyło mieszkańcom.
18-05-2012 11:36:59
Łukasz Prymas
Bardzo dobra i cenna inicjatywa. Tylko się cieszyć z tak pięknych realizacji. Przy okazji przynoszących pieniążki z podatków na inwestycje prowadzone przez RO Św. Łazarz
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

cze

17:00
Park Wilsona
Przeszłość,Teraźniejszość,Przyszłość-Czerwiec 56 - inscenizacja
w godz. 14:00-17:00

03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: