Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jak oni ładnie śpiewali i tańczyli. Gdzie? W MDK-u - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jak oni ładnie śpiewali i tańczyli. Gdzie? W MDK-u
14-05-2012 16:17   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 odbył się VI Łazarski Przegląd Tanecznych Zespołów Przedszkolnych, natomiast w sobotę po raz pierwszy przeprowadzono Wiosenny Konkurs Talentów Wokalnych.

W sobotnie przedpołudnie w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 po raz pierwszy odbył się Wiosenny Konkurs Talentów Wokalnych.

Jest to pierwsza edycja Wiosennego Konkursu Talentów Wokalnych. Postanowiliśmy zorganizować nowy konkurs z potrzeby dzieci i młodzieży, którzy nas wielokrotnie pytali o możliwość sprawdzenia swoich talentów wokalnych i muzycznych. W sumie zgłosiło się ponad 50 osób, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - powiedziała Katarzyna Skarbek-Piętak, wicedyrektor Młodzieżowego Domu Kultury nr 3.

Natomiast w czwartek odbył się VI Łazarski Przegląd Tanecznych Zespołów Przedszkolnych. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Zespół "Żabki" z Przedszkola nr 32 "Świerszczykowe Nutki'. Gratulujemy.


R E K L A M A

Komentarze (1)

15-05-2012 03:14:37
Hania
Bardzo dobrze, ze sa takie konkursy. Zawsze to dziecko lepiej sie rowija jak ma odkryty talent, zajecie, hobby. Maluchy jakie fajne !
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

17

paź

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: