Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi Przedsiębiorczości odbyły się na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi Przedsiębiorczości odbyły się na MTP
19-04-2012 15:44   Janusz Ludwiczak
Przez dwa dni w pawilonie 15 MTP odbywały się Targi Przedsiębiorczości w ramach II edycji Poznańskich Dni Przedsiębiorczości. Impreza skierowana była przede wszystkich do osób zainteresowaniem podjęciem własnej działalności gospodarczej i przedsiębiorców z różnych branż.

Poznańskie Dni Przedsiębiorczości to wspólna inicjatywa Miasta Poznań, Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Fundację Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Celem Poznański Dni Przedsiębiorczości było kreowanie pozytywnego klimatu dla przedsiębiorczości oraz współpracy gospodarczej w wymiarze lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

We wtorek i środę w pawilonie nr 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się Targi Przedsiębiorczości. Zwiedzający mogli odwiedzić pięć stref tematycznych: Administracja publiczna dla biznesu, Organizacje wsparcia dla przedsiębiorców, Doradztwo i obsługa biznesu, Usługi finansowe oraz Innowacje i transfer technologii. Targom Przedsiębiorczości towarzyszyły wykłady i konferencje.


Komentarze (1)

19-04-2012 18:27:56
arek
te targi to sciema
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: