Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drogowcy rozkopali Bukowską. Samochody i autobusy stoją w korkach na Wojskowej i Marcelińskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drogowcy rozkopali Bukowską. Samochody i autobusy stoją w korkach na Wojskowej i Marcelińskiej
01-04-2012 00:33   Janusz Ludwiczak
W sobotę rozpoczął się III etap remontu ulicy Bukowskiej. Drogowcy prowadzą prace tym razem na odcinku pomiędzy Bukowską a Przybyszewskiego. Do poniedziałku włącznie kierowców czekają objazdy i korki. Zmienionymi trasami kursują również autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77, pospieszne A i L oraz nocne 240 i 242.

Ulica Bukowska została zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od Przybyszewskiego do Polnej. Do poniedziałkowego wieczora drogowcy będą zrywać stary asfalt i układać nową nawierzchnię.

Dla kierowców jadących w kierunku Grunwaldu i Ławicy objazd wytyczony zostanie ulicami Bukowską, Polną, Marcelińską, Przybyszewskiego i Bukowską, zaś w kierunku do centrum przez Bukowską, Przybyszewskiego, Szamarzewskiego, Polną i Bukowską.

Zmienionymi trasami kursują również autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77, pospieszne A i L oraz nocne 240 i 242, które jadą objazdem przez Przybyszewskiego, Rondo Jeziorańskiego, Grunwaldzką, Wojskową, Polną i Bukowską, a w kierunku przeciwnym z Ronda Kaponiera jadą przez Zeylanda, Bukowską, Polną, Marcelińską do ulicy Przybyszewskiego.

Autobusy zatrzymują się na tymczasowych przystankach "Polna/Szpital", które zlokalizowane będą na ulicy Polnej przy skrzyżowaniu z Bukowską oraz na wszystkich przystankach na trasie objazdu ("Bukowska", ”Opalenicka n/ż" i "Rondo Jeziorańskiego").

W sobotę największe korki tworzyły się na ulicach Wojskowej, Polnej i Marcelińskiej. Niewiele lepiej było na Przybyszewskiego.

Utrudnienia potrwają do poniedziałku, 2 kwietnia włącznie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: