Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach seniorzy ćwiczą tai chi, uczestniczą w pokazie mody i uczą się jak korzystać z internetu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach seniorzy ćwiczą tai chi, uczestniczą w pokazie mody i uczą się jak korzystać z internetu
18-03-2012 01:07   Janusz Ludwiczak
Zajęcia tai chi i nordic walking, kursy samoobrony, nauki obsługi komputera i korzystania z internetu, bezpłatny makijaż, pokazy mody oraz wiele innych atrakcji czekają na seniorów podczas targów "Aktywni 50+".

Już po raz trzeci odbywają się targi "Aktywni 50+", skierowane przede wszystkim dla osób powyżej 50. roku życia. Jest to świetna okazja do poznania różnych możliwości wypełnienia codziennego dnia ciekawymi treściami i poznania sposobów na poprawę jego jakości.

Wzięliśmy przykład z Monachium, gdzie są już organizowane targi dla seniorów. Na targach "Aktywni 50+", przygotowaliśmy ofertę dla seniorów, również tych po 80. roku życia, ale także dla osób w młodszym wieku, które są jeszcze aktywne zawodowo a chcą się przekwalifikować lub szukają pracy. Swoją ofertę przedstawiają również kluby seniora, organizacje samorządowe czy uniwersytety trzeciego wieku - wyjaśnia Maria Sitarska z Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Na targach seniorzy mogą zapoznać się z ofertą przygotowaną przez organizacje pozarządowe, domy kultury czy dzienne domy pomocy, a także wziąć udział w bezpłatnych badaniach zdrowotnych. Na chętnych czekają również bezpłatne badania gęstości kości, poziomu cukru czy pomiary ciśnienia.

Targi "Aktywni 50+" można zwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 17:00 (kasy będą czynne od 9:30 do 15:30). Bilet wstępu kosztuje 7 zł.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: