Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jaka będzie przyszłość medycyny? Odpowiedź na Salmedzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jaka będzie przyszłość medycyny? Odpowiedź na Salmedzie
15-03-2012 01:09   Janusz Ludwiczak
Producenci i dostawcy aparatury oraz instrumentów medycznych, wyposażenia placówek medycznych, sprzętu laboratoryjnego, rehabilitacyjnego, fizjoterapeutycznego, sprzętu używanego w medycynie ratunkowej zjechali na MTP, gdzie do piątku potrwają Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego "Salmed".

Wydarzenie promuje najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne na rynku medycznym, tworząc wielowymiarową platformę spotkań, pozyskiwania wiedzy i wymiany doświadczeń między przedstawicielami świata medycyny, nauki i biznesu.

Tegoroczna ekspozycja targów "Salmed" zgromadziła blisko 300 firm z 22 państw, wypełniając aż cztery pawilony wystawiennicze (jeden z nich niemal w całości dedykowany będzie różnego rodzaju łóżkom medycznym). Tym samym przez trzy dni tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich stały się centrum technologii współczesnej medycyny, dostarczając wyczerpującej wiedzy o polskim rynku medycznym, jego potencjale oraz najnowszych światowych trendach w diagnostyce i lecznictwie.

Podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego wystawcy zaprezentują ponad 100 nowych produktów i rozwiązań technologicznych. Wśród zgłoszonych premier są m.in. systemy informatyczne do zarządzania placówkami służby zdrowia, tłumacz języka migowego on-line, ultrasonografy oraz angiografy o najwyższej jakości obrazowania, nowoczesne lampy i stoły operacyjne, łóżka o wyszukanych rozwiązaniach konstrukcyjnych zapewniających bezpieczeństwo pacjenta oraz ułatwiających pracę personelu medycznego, cyfrowe aparaty RTG, rewolucyjne rozwiązania w radioterapii, innowacyjne lasery do leczenia nowotworów, zaawansowane technologicznie elektrokardiografy, ekonomiczne w użyciu sterylizatory narzędzi medycznych (czas sterylizacji do 12 min, 40% oszczędność energii), a także roboty pomagające farmaceutom w procesie dostarczania i składowania leków w aptece.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego "Salmed" potrwają do piątku włącznie (pawilony 7, 7a, 8 i 8a). Bilety wstępu kosztują od 30 zł (jednorazowy) i 50 zł (na całe wydarzenie).


Komentarze (1)

15-03-2012 15:37:15
morlock
Jeśli "rodzinny/na" (cudzysłów i z małej świadomie) przy pacjencie, niemal oscentacyjnie korzysta z netu by postawić diagnozę i zaordynować odpowiednie amedyny to na grzyba mi taki "lekarz"? Starczy darmowy dostęp do netu (for all) i nowoczesne systemy diagnostyczne udostępniane na zasadzie osiedlowej pralni (jak w UK-pralnie) + diagnosta - interpretator wyników i już. Potrzebne nam podatne na kanaryjskie (np) szkolenia znachory? Wystarczy profesjonalna diagnostyka i kompetentny personej aptek. Amen. Ps.A kompetencje (pań i panów) - magistrów farmacji może każdy sprawdzić osobiście. Wszak aptek ci u nas dostatek, więcej niż banków (Łazarz). Mi wyszło w rankingu kompetencji 95/100%, w empatii odnośnie klientów/pacjentów 75/100%.Nieźle. (to moje zdanie). Reasumując, odżałujmy te groszaki i idźmy na SALMED ot, choćby dla komfortu psychicznego i ogólnej orientacji bo, jak mawia moja sąsiadka "niewiada co nos czeko". Pozdrawiam wszystkich chorych i życzę skutecznego powrotu do zdrowia BEZ pomocy współczesnych naprawiaczy (pomijam tych co w ramach "L-4" budują altany na działce).
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: