Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Budmie Pudzian podpisywał kalendarze, a Legion Rzymski reklamował drzwi {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Budmie Pudzian podpisywał kalendarze, a Legion Rzymski reklamował drzwi {GALERIA ZDJĘĆ}
28-01-2012 01:00   Janusz Ludwiczak
Nawet 60 tysięcy osób odwiedziło Targi Budma, które przez cztery dni odbywały się na MTP. W sumie na 60 tys. m kw., w czternastu pawilonach swoją ofertę prezentowało ponad 1420 wystawców z 33 krajów.

Były to już X XI Międzynarodowe Targi Budownictwa "BUDMA", którym towarzyszyły będą Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Drogowych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego "BUMASZ", Targi Branży Szklarskiej "GLASS" oraz salon "CBS - Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness i Spa".

Na "Budmie" można było zobaczyć praktycznie wszystko co do budownictwa potrzebne - od narzędzi, okien i drzwi, po koparki. Na salonie "CBS" wystawcy prezentowali m.in. sauny, boiska sportowe czy zjeżdżalnie wodne.

Wystawcy, by przyciągnąć przyszłych klientów postanowili w sposób nietypowy zaprezentować swoją ofertę. I tak Legion Rzymski pod dowództwem centuriona reklamował producenta drzwi, zaś Mariusz Pudzianowski - "Pudzian" podpisywał autografy na kalendarzach stoiska producenta pokryć dachowych i elewacyjnych.

Kolejna "Budma" już za rok, tymczasem w czwartek na MTP rozpoczynają się targi książki oraz targi edukacyjne, na których zaprezentują się przedszkola, szkoły i uczelnie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: