Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach pokażą budownictwo przyszłości - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach pokażą budownictwo przyszłości
23-01-2012 00:52   Janusz Ludwiczak
Już we wtorek na MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa "Budma 2012". Tegoroczna Budma będzie różnić się od poprzednich edycji, gdyż organizatorzy postanowili wprowadzić do budownictwa nowatorskie rozwiązania. W sumie na 60 tys. m kw. ekspozycji swoją ofertę zaprezentuje 1420 wystawców z 33 krajów.

W dniach od 24 do 27 stycznia na MTP odbędą się XXI Międzynarodowe Targi Budownictwa "BUDMA 2012", którym towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Drogowych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego "BUMASZ", Targi Branży Szklarskiej "GLASS" oraz salon "CBS - Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness i Spa".

Tegoroczna Budma będzie różnić się od poprzednich edycji, gdyż organizatorzy postanowili wprowadzić do budownictwa nowatorskie rozwiązania, stąd hasło tegorocznych targów - " Budownictwo przyszłości – Uwolnij swoją wyobraźnię".

W programie targów pojawi się szereg nowych wydarzeń skierowanych do kluczowych grup zwiedzających. Wiele z towarzyszących Budmie od lat, cieszących się dużym zainteresowaniem ekspozycji specjalnych i konferencji przejdzie gruntowną metamorfozę. Tematyka tegorocznej Budmy skupi się wokół budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz specjalistycznego. Pojawi się również temat, który jest wyzwaniem dla współczesnego budownictwa - renowacja i termomodernizacja istniejącej już zabudowy.

Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających trzy bloki tematyczne, zatytułowane "wiedza", "inspiracja" i "doświadczenie".

W ramach strefy "wiedza" znajdziemy bogate merytorycznie konferencje skierowane do wykonawców, projektantów, producentów materiałów, inżynierów budownictwa, technologów, architektów i konserwatorów. Strefa "Inspiracja" skupi wydarzenia, które mają wprowadzać w tematykę budownictwa przyszłości, wyznaczać trendy i inspirować. Natomiast w ramach strefy "doświadczenie" odbędą się panele dyskusyjne specjalistów i ekspertów tematów związanych z szeroko pojętym budownictwem, którzy przedstawią swój punkt widzenia, poparty dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Targi Budma to także udział wybitnych autorytetów ze świata architektury. Wśród gości specjalnych pojawią się prof. Dietmar Berle, Aron Losonczi oraz Odile Decq.

W sumie na 60 tys. m kw. ekspozycji swoją ofertę zaprezentuje 1420 wystawców z 33 krajów. Targi Budma będzie można zwiedzać od 24 do 27 stycznia w godz. od 9:00 do 17:00 (ostatniego dnia imprezy do 16:00). Bilety będą kosztować w kasie MTP 30 zł (jednorazowy) i 55 zł (wielokrotnego wejścia), a on-line na mtp24.pl 23 zł (jednorazowy) i 45 zł (wielokrotnego wejścia).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: