Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pracownia Łazarska zorganizowała warsztaty rzeźby w drewnie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pracownia Łazarska zorganizowała warsztaty rzeźby w drewnie
24-12-2011 12:38   Janusz Ludwiczak
Działająca od maja Galeria Raczej otworzyła Pracownię Łazarską. Przez dwie grudniowe soboty odbyły się warsztaty rzeźby w drewnie.

Galeria Raczej, która mieści się w budynku na podwórku kamienicy przy ul. Głogowskiej 53 otworzyła Pracownię Łazarską. 10 i 17 grudnia przez pięć godzin odbyły się warsztaty rzeźby w drewnie.

Celem warsztatów było zarówno zapoznanie uczestników z technikami i narzędziami pracy w drewnie oraz rozwój wyobraźni przestrzennej poprzez pracę na bryle drewnianej. W trakcie trwania warsztatów uczestnicy przygotowali samodzielnie z pomocą prowadzącego własne rzeźby z drewna o wielkości ok. 40 cm - mówi Agnieszka Szablikowska z Galerii Raczej, Pracowni Łazarskiej.

Warsztaty skierowane były dla osób, które chciały pogłębić swoją wiedzę na temat rzeźby. W zajęciach brali udział amatorzy, miłośnicy sztucy, którzy chcieli zrelaksować się po trudach pracy w biurze. W najbliższym czasie zorganizujemy też kursy rysunku i malarstwa - dodaje Łukasz Trusewicz.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

18

lip

do 22-07-2022
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowe zajęcia wakacyjne "Eco World"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: