Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Deski" przejdą termomodernizację - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Deski" przejdą termomodernizację
15-11-2011 01:13   Janusz Ludwiczak
Największa inwestycja w historii Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald zostanie przeprowadzona w przyszłym roku. Ponad 4,5 mln zł będzie kosztować termomodernizacja dwóch 11-piętrowych wieżowców.

Remont elewacji i docieplenie przejdą budynki przy ulicy Stablewskiego 6 oraz Dmowskiego 5/7.

W założeniach mamy termomodernizację dwóch desek - przy ulicy Stablewskiego 6 i Dmowskiego 5/7. Mamy już opracowanie tzw. audyty. Na ich podstawie zrobione zostaną kosztorysy, które określą pełen zakres robót, wynikających z kredytu i ze środków własnych Osiedla "Łazarz". Potrzebne będą też środki z naszych odpisów z funduszu remontowego - mówi Józef Żeleński, kierownik Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Na tą inwestycję Osiedle "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald planuje wziąć kredyt w wysokości ponad 4 mln zł. Oprócz tego potrzebne będą własne środki z funduszu remontowego.

W tym roku ocieplonych zostało dziewięć z jedenastu zaplanowanych obiektów. Wśród nich znalazły się budynki mieszkalne przy ul. Potockiej 39-45, Stablewskiego 9-9A, Dmowskiego 34, Lodowej 7 i 20, Załęże 6-8, Limanowskiego 18AB oraz Drużbackiej 2-6.


Komentarze (7)

30-04-2012 08:47:06
mieszkanka
A ja mam pytanie...Czy panowie muszą zaczynać stawiać cały blok na nogi od poniedziałku do SOBOTY o 6:30 , ew 7 rano?...Czy przypadkiem regulamin nie mówi, że głośne prace remontowe można zaczynać o 8(albo 9 ) i to tylko w dni POWSZEDNIE??? :(
17-11-2011 22:30:40
bbk
no to juz widze jak mi czynsz podnosza... mimo ze deski tylko widze z okna...
16-11-2011 12:00:14
REDAKCJA
Wulgaryzmy nawet w zmienionej formie pisowni nie mogą publikowane o czym mówi poniższy regulamin. Proszę zatem o kulturalne wypowiedzi ;-) Pozdrawiam.
16-11-2011 11:46:36
Dmowskiego 5/7
Panie Januszu L, nie użyłem słów wulgarnych, zmieniłem tylko ich pisownię i formę. Co to ma być- druga Białoruś??? Dziennikarstwo obywatelskie ma swoje prawa. Na Łazarzu od zawsze był "BAJZEL" i na pewno będzie. Zamykam za sobą drzwi od klatki schodowej jak większość mieszkańców, którzy mieszkają tutaj od BARDZO DAWNA. Problemem są nowi lokatorzy a także studenci (czyt: wieśniaki z powiatu), którzy nie wiedzą po co są drzwi. Co do "fachowców" z naszej spółdzielni to są oni nadal na etapie "Alternatywy 4". Obawiam się, że "(...) nie ostał się nam nawet stóg" bo ktoś już go ZAJEB*Ł (czyt. ukradł) ;-) POZdrawiam
15-11-2011 17:23:59
morlock
@Dmowskiego 5/7.Hej! Nie wiem o co biegało gdy Admin Twój post zablokował. Podejrzewam że o moją odpowiedź. A pisałem całkiem poważnie. Gdy zdyscyplinowaliśmy sąsiadów drzwi wejściowe są zamykane i problem z aromaterapią skończył się definitywnie. A w trakcie ocieplania od6-ej rano budzi Cię nawiedzony kapelmajster raszplem skrobiący nowiutki (proszkowo malowany) parapet zdzierając ochronną folię i farbę podczas gdy balkony będą malowane pojutrze? Do dziś rozpryski farby skrobię z pozostawionych karbów. A byłeś p o meczu hokejowym na lodowisku i widziałeś jego jakość​? Bo takich fachowców administracja nam zafundowała.To tylko przyjacielska przestroga była.
15-11-2011 13:55:29
REDAKCJA
Komentarz autora Dmowskiego 5/7 usunięty ze względu na użycie przekleństw i słów powszechnie uznanych za wulgarne.
15-11-2011 13:48:24
morlock
@Dmowskiego 5/7.Nie zostawiaj wraccajjooonc do domu niedomknięty drzwi i już problem z urynologią na klatce z głowy.I patrz na łapki pracownikom firmy docieplającej by jakiś "mądrala" p r z e d zakończeniem prac elewacyjnych nie zerwał Ci z nowego parapetu folii zabezpieczającej.Głęboko teraz już wierzę że ci najlepsi fachowcy są daleeeko w Irlandii czy innym szkoplandzie.Ostał nam się ino stóg (parafrazując mistrza).
Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: