Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzienny Dom Pomocy Społecznej na Konopnickiej laureatem konkursu "Zielony Poznań" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzienny Dom Pomocy Społecznej na Konopnickiej laureatem konkursu "Zielony Poznań"
13-11-2011 01:04   Janusz Ludwiczak
Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Konopnickiej zajął II miejsce w kategorii zieleńce w osiemnastej edycji konkursu "Zielony Poznań".

Już po raz osiemnasty odbył się coroczny konkurs "Zielony Poznań". W czwartek prezydent Ryszard Grobelny ogłosił wyniki etapu miejskiego i osobiście wręczył nagrody zwycięzcom.

W tym roku do konkursu zgłoszono 5393 obiekty, w tym: 165 zieleńców, 434 balkony, 581 ogrodów przydomowych, 4203 działki na terenach Rodzinnych Ogródków Działkowych (ROD) i 10 pasów zieleni.

Miejska Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli: Urzędu Miasta Poznania, Ogrodu Botanicznego im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Katedry Terenów Zieleni i Katedry Roślin Ozdobnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Poznaniu oraz Towarzystwa Przyjaciół Miasta Poznania spośród 92 obiektów zakwalifikowanych do II etapu wyłoniła 12 laureatów.

Wśród laureatów znalazł się Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Konopnickiej, który zajął II miejsce w kategorii zieleńce.

Konkurs "Zielony Poznań" odbywa się od 1994 roku. W sumie, w osiemnastu edycjach konkursu udział wzięło 44 700 uczestników.

W najbliższy czwartek, 17 listopada o godz. 17:00 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych przy zbiegu ulic Wyspiańskiego i Jarochowskiego odbędzie się zakończenie konkursu "Zielony Łazarz" na terenie Osiedla Święty Łazarz.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Pieśni naszych czasów" Koncert Zespołu "Mała Caryna" - Łukasz Nowak i Marcin Snokowski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: