Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont szaletu przy Parku Wilsona poczeka do wiosny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont szaletu przy Parku Wilsona poczeka do wiosny
12-10-2011 14:58   Janusz Ludwiczak
Latem miał zostać przeprowadzony remont szaletu przy ul. Berwińskiego. Inwestycja ta zostanie przeprowadzona dopiero w przyszłym roku.

W najbliższych dniach ogłosimy przetarg. Precyzyjny szacowany koszt remontu toalety przy ul. Berwińskiego poznamy po wykonaniu projektu budowlanego i kosztorysu inwestorskiego. Wstępnie szacujemy je na około 500 tys. zł. Jeżeli wszystko potoczy się wg planu (przetargi i uzyskanie pozwolenia na budowę), to chcemy zrealizować remont w okresie letnim, ze względu na sprzyjającą aurę - tak w styczniu tego roku mówił Maciej Dźwig, dyrektor Usług Komunalnych.

Remont szaletu przy Parku Wilsona miał zostać przeprowadzony latem tego roku. Jak się okazało powodem opóźnienia inwestycji są pieniądze.

Mamy ograniczone środki finansowe. W tym miesiącu ogłosimy przetarg na remont tego szaletu. Realizacja robót nastąpi na początku przyszłego roku - tłumaczy Maciej Dźwig, dyrektor Usług Komunalnych.

Czy toaleta na Berwińskiego nie będzie odstraszać kibiców Euro 2012, turystów odwiedzających Park Wilsona i Palmiarnię oraz mieszkańców - przekonamy się wiosną przyszłego roku.


R E K L A M A

Komentarze (1)

12-10-2011 20:37:55
morlock
Ach,jakie to straszne.Znaczy że Kobiety z problemami np.popołogowymi i nasze miejscowe penerki mają "to" nadal po bramach robić? Bo klucz do "blaszaka" na Łazarku nadal jest w posiadaniu sprzedawców straganowych. A miasto woli sexshopom sutereny wynajmować w łazarskiej kamienicy pełnej pustostanów (przeznaczonej i tak na odstrzał) niż adaptować do np. współczesnych wymogów sanitarnych. Ale k.. k... łba nie urwie. Mam już dosyć krewkich postów mieszających w szambie naszej dzielnicy i prowokacyjnych artykułów nic nie wnoszących.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: