Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont szaletu przy Parku Wilsona poczeka do wiosny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont szaletu przy Parku Wilsona poczeka do wiosny
12-10-2011 14:58   Janusz Ludwiczak
Latem miał zostać przeprowadzony remont szaletu przy ul. Berwińskiego. Inwestycja ta zostanie przeprowadzona dopiero w przyszłym roku.

W najbliższych dniach ogłosimy przetarg. Precyzyjny szacowany koszt remontu toalety przy ul. Berwińskiego poznamy po wykonaniu projektu budowlanego i kosztorysu inwestorskiego. Wstępnie szacujemy je na około 500 tys. zł. Jeżeli wszystko potoczy się wg planu (przetargi i uzyskanie pozwolenia na budowę), to chcemy zrealizować remont w okresie letnim, ze względu na sprzyjającą aurę - tak w styczniu tego roku mówił Maciej Dźwig, dyrektor Usług Komunalnych.

Remont szaletu przy Parku Wilsona miał zostać przeprowadzony latem tego roku. Jak się okazało powodem opóźnienia inwestycji są pieniądze.

Mamy ograniczone środki finansowe. W tym miesiącu ogłosimy przetarg na remont tego szaletu. Realizacja robót nastąpi na początku przyszłego roku - tłumaczy Maciej Dźwig, dyrektor Usług Komunalnych.

Czy toaleta na Berwińskiego nie będzie odstraszać kibiców Euro 2012, turystów odwiedzających Park Wilsona i Palmiarnię oraz mieszkańców - przekonamy się wiosną przyszłego roku.


Komentarze (1)

12-10-2011 20:37:55
morlock
Ach,jakie to straszne.Znaczy że Kobiety z problemami np.popołogowymi i nasze miejscowe penerki mają "to" nadal po bramach robić? Bo klucz do "blaszaka" na Łazarku nadal jest w posiadaniu sprzedawców straganowych. A miasto woli sexshopom sutereny wynajmować w łazarskiej kamienicy pełnej pustostanów (przeznaczonej i tak na odstrzał) niż adaptować do np. współczesnych wymogów sanitarnych. Ale k.. k... łba nie urwie. Mam już dosyć krewkich postów mieszających w szambie naszej dzielnicy i prowokacyjnych artykułów nic nie wnoszących.
Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: