Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Do września drogowcy wyremontują Matejki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Do września drogowcy wyremontują Matejki
12-07-2011 00:54   Janusz Ludwiczak
W środę Zarząd Dróg Miejskich rozstrzygnie przetarg na remont chodników w ulicy Matejki. Wykonawca będzie musiał do 16 września wyremontować chodniki pomiędzy ulicą Niegolewskich, a Wyspiańskiego.

Firma, która zostanie wyłoniona w przetargu będzie musiała do 16 września wyremontować chodniki na ulicy Matejki, na odcinku od Niegolewskich do Wyspiańskiego.

Prace obejmować będą: roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne, roboty w zakresie usuwania gleby, roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych, a także roboty budowlane w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni dróg - czytamy w zamówieniu publicznym Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu..

Poprzedni remont na ulicy Matejki miał miejsce we wrześniu 2009 roku. Wtedy pomiędzy ulicami Berwińskiego, a Konopnickiej drogowcy wymieniali przez miesiąc nawierzchnię. Natomiast dwa lata temu w ramach przygotowań do konferencji klimatycznej (która odbyła się w grudniu 2008 r.) wymienione zostały stare płyty chodnikowe na nową kostkę brukową na odcinku od Wyspiańskiego do wysokości ulic Konopnickiej.

100 tysięcy złotych na remont chodników w ciągu ulicy Matejki zostanie przeznaczonych ze środków Osiedla Świętego Łazarza. Resztę dołoży Zarząd Dróg Miejskich.

Aktualizacja 13.07.2011 15:30 - Wczoraj Zarząd Dróg Miejskich zmienił termin składania ofert w przetargu na 15 lipca. Otwarcie ofert w przetargu nieograniczonym na "Remont chodników w ul. Matejki w Poznaniu" nastąpi w piątek o godz. 9:00.


Komentarze (1)

12-07-2011 10:04:41
kaśka
no w końcu. ciekawe, czy będzie zachowana zabytkowa kostka na wysokości kościoła Św. Anny.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: