Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy linii 82 mają problem z wjazdem na pas i skrętem z Arciszewskiego w Grochowską - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobusy linii 82 mają problem z wjazdem na pas i skrętem z Arciszewskiego w Grochowską
26-04-2011 02:09   Janusz Ludwiczak
Kierowcy autobusów linii nr 82 muszą nieźle się wysilić, by z ulicy Arciszewskiego skręcić w ulicę Grochowską. Bardzo często zdarza się, że autobusy zjeżdżając z przystanku nie mogą wjechać na trzeci pas, służący do skrętu w lewo.

Najgorzej jest w godzinach szczytu. Wtedy kierowcy autobusów linii 82 muszą prosić kierowców samochodów o umożliwienie na wjazd, na pas lewoskrętu z ulicy Arciszewskiego w Grochowską. Często zdarza się też tak, że autobusy nie mogą wjechać na dany pas ruchu i wtedy kierowcy MPK z ulicy Arciszewskiego w Grochowską korzystają, ze środkowego pasa ruchu, na którym jest strzałka prosto i muszą ryzykować złamaniem przepisów ruchu drogowego, by dowieść pasażerów z Górczyna i Łazarza w kierunku Grunwaldu, Ogrodów i winogradzkich osiedli.

Problem mogłoby rozwiązać przesuniecie o parę metrów przystanku "Arciszewskiego" w kierunku ul. Palacza lub uruchomienie nowego przystanku dla autobusów linii nr 82 na ulicy Grochowskiej, już za skrzyżowaniem z ul. Arciszewskiego. Naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 90 znajduje się nawet wysepka.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: