Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radni zadecydują czy PeSTka dojedzie do Dworca Zachodniego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radni zadecydują czy PeSTka dojedzie do Dworca Zachodniego
16-04-2011 00:58   Janusz Ludwiczak
We wtorek, podczas nadzwyczajnej sesji Radni Miasta Poznania zadecydują o zmianach w budżecie potrzebnych do zwiększenia środków na przedłużenie PeSTki do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej.

O problemach z przedłużeniem Poznańskiego Szybkiego Tramwaju do Dworca Zachodniego i dalej w ul. Głogowską pisaliśmy w czwartek w artykule: PeSTka nie dojedzie na Dworzec Zachodni i do Głogowskiej na Euro2012?

Okazało się, że na inwestycje brakuje 23 mln zł. Środki te udało się znaleźć z nadwyżki z przetargów z innych inwestycji oraz nadwyżki, pochodzącej z lat ubiegłych.

W najbliższy wtorek, o godz. 14:00 Radni Miasta Poznania spotkają się na nadzwyczajnej sesji, by przyjąć projekt uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Poznania na lata 2011 - 2031 oraz w budżecie miasta na ten rok.


Wizualizacje: Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu sp. z o.o.

ZOBACZ TAKŻE: PeSTka nie dojedzie na Dworzec Zachodni i do Głogowskiej na Euro2012?

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

18

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Tunezja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: