Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

4 tysiące lekarzy spotkało się na kongresie, by mówić o leczeniu chorób - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
4 tysiące lekarzy spotkało się na kongresie, by mówić o leczeniu chorób
14-03-2011 01:14   Janusz Ludwiczak
Ponad 4 tysiące lekarzy uczestniczyło w V Jubileuszowym Kongresie "Top Medical Trends 2011", który odbył się w weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Kongres "Top Medical Trends" organizowany jest od 2007 roku. Jest to największe spotkanie naukowe lekarzy, przede wszystkim medycyny rodzinnej, a także innych specjalności.

W tym roku w medycznym kongresie udział wzięło ponad 4 tysiące uczestników z pond 180 miast.

W trakcie kongresu "Top Medical Trens" odbywały się liczne konferencje i wykłady, poświęcone m.in. nowym obliczom chirurgii naczyniowej, chorobom przewlekłym, nowoczesnym metodom leczenia i poszczególnym specjalnościom medycyny (m.in. okulistyce, chirurgii, alergologii, onkologii, ginekologii czy pediatrii). Na zakończenie kongresu lekarzom zagrał zespół Perfect.

Organizatorami "Top Medical Trends" byli: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Akademii Medycznej we Wrocławiu, wydawnictwo Termedia, wydawca czasopisma Przewodnik Lekarza oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.


Fot: Top Medical Trends

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: