Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 62 tys. osób odwiedziło targi Budma {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 62 tys. osób odwiedziło targi Budma {GALERIA ZDJĘĆ}
18-01-2011 00:43   Janusz Ludwiczak
30 tys. tylko przez pierwsze dwa dni, a ponad 60 tys. osób w sumie odwiedziło targi budowlane Budma, które już po dwudziesty odbyły się w minionym tygodniu na MTP.

Na dwudziestej, jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Budowlanych "Budma" swoją ofertę prezentowało prawie 1,5 tys. wystawców z Polski, a także m.in. Hiszpanii, Francji, Włoch, Rumunii, Finlandii czy Chin.

W ramach targów Budma odbyły się także targi CBS - Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne i Spa oraz Windoor-Tech, czyli Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad.

Jedną z atrakcji Budmy był inteligentny dom, jaki powstawał przez trzy tygodnie na terenie MTP. Tegoroczna Budma stawiała także na budownictwo bez barier, czyli skierowane dla osób niepełnosprawnych.

Zwiedzający mogli na targach zobaczyć produkcję okien PCV na żywo. Wyprodukowane okna zostaną przekazane powodzianom m.in. z Bogatyni.

Kolejna Budma już za rok, a w przyszłą niedzielę, 23 stycznia na MTP odbędą się targi ślubne.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: