Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wojciech Wośkowiak będzie kandydował do Rady Miasta z listy komitetu Ryszarda Grobelnego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wojciech Wośkowiak będzie kandydował do Rady Miasta z listy komitetu Ryszarda Grobelnego
06-10-2010 01:12   Janusz Ludwiczak
Radny Wojciech Wośkowiak, obecnie niezależny będzie startował w wyborach samorządowych z listy komitetu wyborczego Ryszarda Grobelnego - dowiedział się nieoficjalnie portal lazarz.pl.

Wojciech Wośkowiak, aktualnie radny niezrzeszony będzie kandydował do Rady Miasta z listy komitety wyborczego Ryszarda Grobelnego.

W poprzednich wyborach, w 2002 roku oraz cztery lata temu Wojciech Wośkowiak startował z list Prawa i Sprawiedliwości. W tegorocznych wyborach miał kandydować z listy Platrofmy Obywatelskiej, jednak zdecydował się zostać "jedynką" na liście komitetu obecnego Prezydenta Poznania, Ryszarda Grobelnego.

O tym, że Wojciech Wośkowiak będzie kandydować z listy KWW Ryszarda Grobelnego informuje także "Życie Dzielnicy Grunwald".
To komitet ponadpartyjny. Moim zdaniem może on zyskać poparcie mieszkańców, którzy od swoich radnych oczekują zaangażowania w działalność samorządową, a nie polityczną. Myślę, że lista kandydatów będzie mocna - powiedział dla "Życia Dzielnicy Grunwald" Wojciech Wośkowiak, Radny Miasta Poznania.

Wojciech Wośkowiak po raz pierwszy Radnym Miasta Poznania został osiem lat temu. Obecnie w Radzie Miasta jest Przewodniczącym Komisji Samorządowej, Wiceprzewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, a także członkiem Komisji Oświaty i Wychowania oraz Doraźnej Komisji ds. reformy jednostek pomocniczych.
Wojciech Wośkowiak zasiada też w Radzie Osiedla Świętego Łazarza oraz jest pracownikiem administracyjnym w jednej z poznańskich firm zajmującej się produkcją kalendarzy.

Cztery lata temu startował z ramienia PiS, z okręgu Łazarz-Jeżyce, zdobywając 2113 głosów.


Komentarze (14)

06-10-2011 20:26:08
tolek
Panie Wośkowiak! Za zdradę PiSu nie mogę Panu wybaczyć. A teraz jeszcze poparcie dla Jacka Tomczaka, który jest już członkiem 7 partii (liberałem). Ani Pan, ani Pan Tomczak nie liczcie na mnie, ani na moją rodzinę, ani na moich znajomych. A wogóle co to znaczy niezależny i bezpartyjny - chyba bezideowy.
28-10-2010 22:29:36
Andrzej
Ja również słucham o tych osiągnięciach:) Pan Wośkowiak był radnym miejskim osiem lat. Myślę, że starczy. Nic ciekawego nie udało mu się osiągnąć. Nie znam go osobiście czy prywatnie, ale żywo śledzę jego działalność polityczną. Jest niezwykle sprytną osobą. I na pewno za spryt należy mu się ukłon. Dla mnie to człowiek bez poglądów - bycie członkiem Prawa i Sprawiedliwości przez prawie 6 lat i bycie w opozycji do Prezydenta Grobelnego a następny start w jego komitecie to przykład braku zasad w życiu i braku elementarnej przyzwoitości.
26-10-2010 22:57:59
zmiana dla poznania
Największy sukces to bycie zawsze tam gdzie coś medialnego się dzieje i przywłaszczanie sobie cudzych zasług. A tekst należy to zrobić dla społeczności lokalnej powtarza jak mantrę.
26-10-2010 22:26:37
kaska
Skoro mark jesteś taki mądry to proszę wymienić mi co p. Wośkowiak zrobił w radzie miasta w ostatnich 8 latach Słucham - jego największe sukcesy.
26-10-2010 21:13:00
mark
.... bzdury ludzie gadacie .... Wośkowiak to jeden z niewielu tak mocno zaangażowanych radnych w obecnej kadencji .... ale jak to bywa wszyscy wiedzą, - jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził , zawsze się znajdzie ktoś niezadowolony. Wośkowiak to facet z klasą znający się na tym co robi i jak wspomniałem robi to z duzym zaangazowaniem i jak pamietam od kilku juz lat a nie jak ktoś powiedział tylko przed wyborami. W każdym razie ... ja Panu Dziękuje Panie Woskowiak i życzę sobie i innym aby więcej było takich ludzi w Radzie miasta.
14-10-2010 23:26:24
tomaj_b
Pan Śliwa, Pani Szlagowska, Pan Karczewski nie wiele zrobili dla Łazarza to prawda - dlatego nie warto na nich głosować.
14-10-2010 17:38:25
@ głosuj_ świadomie
Nie zgadzam się. Co zrobili w tym czasie radni PO? Co zrobił dla Łazarza Pan Śliwa, Pani Szlagowska, Pan Karczewski? Może byś użytkowniku trochę obiektywniej się wypowiadał. Widziałeś chodniki : Stablewskiego, Lodową, wyremontowany chodnik na Głogowskiej, w miarę uporządkowany lejek. Na Łazarzu każda szkoła ma dobre boisko ze sztuczną nawierzchnią - to osiągnięcie ostatnich 4 lat. Za tym wszystkim stał mniej lub bardziej p. Wośkowiak oraz Rada Osiedla. Ale większość osób patrzy tylko kątem własnego nosa i tylko umie krytykować. Wybierzcie zatem nowych - jestem ciekawy co zrobią - jak narazie obiecują Wam puste obietnice i puszczają wizje wielkiego Łazarza za 4 lata.
14-10-2010 15:15:37
glosuj_swiadomie
3,5 roku nic nie robienia a przed kampanią łubudubu. Panie Wojtku - mieszkańcy nie są tacy głupi jak kiedyś i nie nabiorą się drugi raz na te same obietnice i poparcie księdza już też może nie wystarczyć. Najwyższy czas zmienić koryto.
08-10-2010 09:54:06
Joa
Co zrobili dla Łazarza R. Śliwa, M. Karczewski, A. Szlagowska ? Czy nie jesteście zbyt surowi dla Pana Wojciecha?
07-10-2010 22:29:19
mieszkaniec Kolejowej
Wielokrotnie zgłaszałem się listownie do Wośkowiaka o pomoc w sprawie remontu ulicy Kolejowej - w przeciągu dwóch kadencji nie zrobił w tej sprawie nic. Jest to człowiek, który dużo mówi a mało robi. Dlatego potrzebna jest świeża krew - nie zagłosuję na SZ.P Woskowiaka i wszystkim moim sąsiadom i znajomym będę odradzał tego Pana.
06-10-2010 23:48:31
TONIO
Na pewno nie zagłosuję na p. Wośkowiaka.
06-10-2010 20:58:32
kaśka
Znowu Wośkowiak? I to w dodatku z komitetu Grobelnego? O nie, nie ma mowy. Glosuję na strażaków.
06-10-2010 12:17:07
Andrzej
Wośkowiakowi mówimy NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06-10-2010 10:49:45
Mieszkaniec
Radny Wośkowiak wybrał naturalny kierunek działalności politycznej. Mogło być albo PO, albo Komitet Prezydencki. Nie ma PO jest to drugie. Będą ciekawe wybory.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: