Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pod "deską" powstał parking. Teraz remontują drogę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pod "deską" powstał parking. Teraz remontują drogę
30-09-2010 23:15   Janusz Ludwiczak
Zakończyła się budowa parkingu przy wieżowcu, przy ul. Stablewskiego 6. To nie koniec inwestycji pod "deską". W poniedziałek rozpoczął się generalny remont drogi wewnętrznej, na której wprowadzony zostanie całkowity zakaz parkowania.

Parking, który liczy 16 miejsc postojowych powstał na przełomie sierpnia i września. Budowa parkingu była konieczna, gdyż dotychczas mieszkańcy parkowali na drodze wewnętrznej bezpośrednio pod blokiem. Więcej pisaliśmy w artykule: Plac zabaw zamieni się w parking. Droga pożarowa nie będzie już blokowana przez parkujące samochody.

Ledwo zakończyła się jedna inwestycja Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald, a już w poniedziałek 27 września rozpoczęto gruntowny remont drogi wewnętrznej przy "desce" na ul. Stablewskiego 6. Ponieważ droga ta musi spełniać standardy bezpieczeństwa przeciwpożarowego nie będzie już możliwe na niej parkowanie, a mieszkańcy będą mogli zostawiać swoje samochody na wybudowanym parkingu. Parkowanie będzie możliwe dzięki specjalnym identyfikatorom, którzy otrzymają mieszkańcy.

W dalszych planach Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald jest budowa parkingu pod sąsiednim wieżowcem przy ulicy Dmowskiego 5/7 oraz remont tamtejszej drogi pożarowej. Najpierw jednak muszą zostać rozwiązane sprawy związane z gruntami, gdyż nie wszystkie należą do spółdzielni.


Komentarze (1)

01-10-2010 13:11:31
wolf
I tak będą parkować na drodze pożarowej, bo 16 miejsc to o wiele za mało na tak duży budynek.
Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: