Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W niedzielę eurowybory. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W niedzielę eurowybory. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR
07-06-2024 23:01   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, 9 czerwca w godz. od 7:00 do 21:00 odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, podczas których będziemy wybierać przedstawicieli, którzy przez najbliższe pięć lat reprezentować nas będą w Parlamencie Europejskim. Przedstawiamy szczegółowy informator wyborczy: gdzie i jak głosować wraz z pełną listą kandydatów.

Już po raz piąty będziemy wybierać przedstawicieli, którzy przez najbliższe pięć lat reprezentować nas będą w Parlamencie Europejskim. Polacy wybierać będą w sumie 53 eurodeputowanych. W naszym okręgu (nr 7), który obejmuje całą Wielkopolskę w wyborach startuje 90 kandydatów z 9 komitetów.

Jak głosujemy?

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Listy kandydatów


Jak głosujemy?

Głosować będzie można w niedzielę, 9 czerwca 2024 w godz. od 7:00 do 21:00.

Otrzymamy jedną kartę do głosowania kartę do głosowania, na której znajdzie się 9 list z 90 kandydatami.

Głosować można tylko na jedną listę kandydatów, stawiając znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego kandydata z tej listy, przez co wskazuje się jego pierwszeństwo do uzyskania mandatu.

Przyczyną nieważności głosu jest:
• postawienie znaku „X” w kratkach obok nazwisk kandydatów umieszczonych na więcej niż jednej liście
• niepostawienie znaku „X” w żadnej kratce
• postawienie znaku „X” w kratce wyłącznie przy nazwisku kandydata z listy unieważnionej przez okręgową komisję wyborczą


Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Dmowskiego 50

• ul. Dmowskiego 62 – 64A
• ul. Drobna wszystkie adresy
• ul. Dwatory 1a, 2a, 2b
• ul. Głogowska 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141,
• ul. Górecka 1, 2, 3, 5,
• ul. Hetmańska 52, 54, 56, 58a, 60, 60a, 62, 74,
ul. Krauthofera 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 39, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H, 55I, 55K, 55L, 55M, 55N, 55O, 55P, 55R, 55S, 55T, 55U.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

• ul. Arciszewskiego wszystkie adresy
• ul. Biedrzyckiego wszystkie adresy
• ul. Cybulskiego wszystkie adresy
• ul. Głogowska 114, 114a, 116, 118, 120, 122, 124, 124a, 126, 128, 136, 138,
• ul. Hetmańska 2a, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 40a, 42, 44, 46,
• ul. Jarochowskiego 41, 41a, 41b, 43, 45, 47, 47a, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77,
• ul. Kasprzaka 38, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64,
• ul. Nehringa wszystkie adresy,
• ul. Palacza 8, 10, 12, 18, 18b, 20, 22, 26, 28, 30/34, 36, 38,
• ul. Rogalińskiego wszystkie adresy,
• ul. Winklera wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

• ul. Bogusławskiego 19a, 21, 21a, 22, 24, 24a, 26, 26a, 27, 29, 30, 31, 32, 34,
• ul. Chociszewskiego b.d., b.d.2, b.d.4, b.d.5, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 41, 41a, 43, 43a, 45, 47,
• ul. Głogowska 102, 104, 106, 106a, 107, 108, 109, 111, 112,
• ul. Hetmańska 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/19a, 15/19b, 15/19c, 15/19d, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Jarochowskiego 36, 38, 39, 39a, 40, 42, 44, 48a,
• ul. Kasprzaka 22a, 24, 26, 28a, 30, 32, 32a, 33, 34, 34a, 34b, 34c, 35,
• ul. Potworowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Stablewskiego 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Szymborska wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Dmowskiego 39, 41, 48, 50,
• ul. Głogowska 113, 115, 115a, 117,
• ul. Hetmańska 55, 55A, 55B, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,
• ul. Kolejowa 4, 4a, 5, 5a, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/21, 22, 23, 29, 29a, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 34a,
• ul. Lodowa 30, 32, 34, 34a, 36, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 45,
• ul. Łukaszewicza 31, 31a, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 37a, 37b, 37c, 39, 43, 50,
• ul. Potockiej 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 50, 51,
• ul. Załęże wszystkie adresy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Dmowskiego 2, 2a, 4, 5/7a, 5/7b, 5/7c, 5/7d, 5/7e, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38a, 40, 42,
• ul. Lodowa 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 15, 17, 19a, 19b, 19c, 19d, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 1/3,
• ul. Łukaszewicza 20a, 22, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 38a, 40, 40a, 42, 44,
• ul. Potockiej 31, 31a, 33, 33a, 35, 39a, 39b, 39c, 41a, 41b, 41c, 43a, 43b, 43c, 45a, 45b, 45c,
• ul. Stablewskiego 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 9, 9a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Bogusławskiego 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 18b,
• ul. Chłodna wszystkie adresy
• ul. Głogowska 85, 86, 86a, 87, 88, 88a, 89A, 89B, 90, 91a, 91b, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99a, 100, 101, 103, 105,
• ul. Jarochowskiego 18, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 34a, 34b,
• ul. Kasprzaka 11, 13, 16, 19, 21, 23, 25, 27,
• ul. Lodowa 2, 4, 4a, 4b, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 16, 18, 20, 22, 24, 26,
• ul. Morawskiego wszystkie adresy,
• ul. Potockiej 21, 23, 25,
• ul. Potworowskiego 15, 15a, 17, 17a,
• Rynek Łazarski 17, 18, 19,
• ul. Sczanieckiej 2, 2a, 4, 4a, 6, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12, 14A, 16,
ul. Stablewskiego 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 27a, 27b, 31, 31a, 33, 33a, 44, 46.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20
Szkoła Podstawowa nr 33/33 LO, ul. Wyspiańskiego 27

• ul. Bogusławskiego 2, 4, 4a, 6, 6a,
• ul. Chociszewskiego 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 34b, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a, 52, 52a, 54, 54a, 54b,
• ul. Drużbackiej 2, 4, 6, 8,
• ul. Jarochowskiego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
• ul. Limanowskiego 13, 15, 15 a, 15b, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 24a, 25, 25a, 27, 27a, 29, 31
• ul. Matejki 40, 41, 42,
• ul. Niegolewskich 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 28b, 28c, 30, 30a, 30b, 32, 34, 36,
• ul. Reymonta 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 39,
• ul. Wyspiańskiego 15, 15a, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27a, 29, 33, 39, 41, 43, 45.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4

ul. Berwińskiego wszystkie adresy,
• ul. Drużbackiej 1, 1a, 3, 5, 7,
• ul. Głogowska 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64a, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
ul. Kasprzaka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8,
ul. Klonowica wszystkie adresy,
• ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Matejki 29, 30/31, 32/33, 33a, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48/49,
• ul. Niegolewskich 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 23,
• ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a,
ul. Wyspiańskiego 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Dmowskiego 1, 3, 3b
• ul. Głogowska 51, 53, 55/57, 59, 61, 63, 65, 65a, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,
• ul. Kanałowa 17, 18,
• ul. Kącik wszystkie adresy,
• ul. Łukaszewicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 14b, 16, 16a, 16b,
• ul. Małeckiego 8/9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a,
• ul. Niegolewskich 1, 2-4, 3, 5,
• Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 16,
• ul. Strusia 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 10, 11, 12.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Calliera wszystkie adresy,
• ul. Graniczna 9/10, 11, 12, 12a, 12B, 13, 13a, 13b, 14, 15,
• ul. Karwowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
• ul. Kolejowa 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52a, 53,
• ul. Łukaszewicza 1, 3, 5, 7, 9/13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 29c,
• ul. Mottego wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Gąsiorowskich 7, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Głogowska 35, 35a, 37, 37a, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 47d, 49,
• ul. Graniczna 1, 3, 4, 5, 6, 7,
• ul. Kanałowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 13a,
• ul. Kolejowa 55, 55a, 57,
• ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37,
• ul. Strusia 5, 6, 7, 8, 9.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58

• ul. Bukowska 12,
• ul. Dworcowa 5, 7, 9,
• ul. Gąsiorowskich 2, 3, 4, 5, 5a, 6,
• ul. Głogowska 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26a, 27, 28, 29, 30, 31/33, 32, 34, 36, 38, 40,
• ul. Grunwaldzka 6, 16/18, 16a, 20a, 20b,
• ul. Kolejowa 1, 1/3,
• ul. Konopnickiej wszystkie adresy,
• ul. Małeckiego 38,
• ul. Matejki 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8/10, 11, 18, 22,
• ul. Orzeszkowej wszystkie adresy,
• ul. Parkowa 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 11,
• ul. Stolarska wszystkie adresy,
• ul. Śniadeckich 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 42, 44, 50, 52, 54/58, 60,
• ul. Święcickiego wszystkie adresy,
• ul. Zachodnia wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

• ul. Chełmońskiego wszystkie adresy,
• ul. Grottgera 14, 15, 16,
• ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Matejki 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
• ul. Siemiradzkiego 2, 3, 3a, 4, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12,
• ul. Wyspiańskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Ułańska 2, 4, 6, 8.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

• ul. Grottgera 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13,
• ul. Grunwaldzka 22, 24/26, 24/26A, 28a, 34, 34a, 38, 38a, 38b, 40, 42, 44,
• ul. Iłłakowiczówny wszystkie adresy,
• ul. Kossaka 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,
• ul. Matejki 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68,
• ul. Reymonta 3, 5, 7, 9, 11/13, 15, 17, 17a, 19,
• ul. Siemiradzkiego 5, 5a, 6,
• ul. Skryta wszystkie adresy,
• ul. Ułańska 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22A, 22B,
• ul. Wojskowa 1A, 1B, 1C, 1D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 3J, 3K, 3L, 5, 6, 8, 8A, 9F, 9G, 9H, 10, 10A,
• ul. Wyspiańskiego 26, 26A, 26B, 38.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28
Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37

• ul. Biała wszystkie adresy,
• ul. Bukowska 16, 18, 18a, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 34a, 70,
• ul. Grunwaldzka 1, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 31a, 31b, 31c, 33a, 33b, 33c, 35a, 35b, 35c, 37a, 37b, 41a, 41b, 43, 43a,
• ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a, 8b, 10, 14, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 34, 36a, 36b, 36c, 4,
• ul. Niecała wszystkie adresy,
• ul. Polna 39, 41, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 82a, 84, 84a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d,
• ul. Rokietnicka wszystkie adresy,
• ul. Przybyszewskiego 37A, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45,
• ul. Szylinga wszystkie adresy,
• ul. Wojskowa 11/13a, 11/13b, 11/13c, 11/13d, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25,
• ul. Zakątek wszystkie adresy.

Listy kandydatów

Lista nr 1 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. HETMAN Krzysztof Andrzej – politolog – Lublin – członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  2. OLIWIECKA Barbara Anna – planista przestrzenny – Kalisz – członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  3. LIBICKI Jan Filip – parlamentarzysta – Poznań – członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  4. PLEWIŃSKI Przemysław Marcin – adwokat – Poznań – członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  5. KRAKOWIAK Julia Maria – przedsiębiorca – Poznań – członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  6. KRAWCZYŃSKA Małgorzata – przedsiębiorca – Konin – nie należy do partii politycznej
  7. GRZYB Mikołaj – menedżer – Siedlików – nie należy do partii politycznej
  8. KRÓL Urszula – kierownik działu w instytucjach pomocy społecznej – Jastrowie – członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  9. PYRZYK Michał – prawnik – Słupca – członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  10. TOMCZAK Michał Bartłomiej – menedżer – Poznań – członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. BRYŁKA Anna Mirosława – prawnik – Kobylata – członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość
  2. TOMCZAK Witold Stanisław – lekarz – Kępno – członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
  3. KUŚWIK Andrzej Antoni – przedsiębiorca – Wolica – członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  4. BĄKOWSKI Marek – ogrodnik – Krzywiń – członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
  5. SPALONY Dorota Weronika – informatyk – Zduny – członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  6. GIERTYCH Danuta – rolnik – Szczodrzykowo – nie należy do partii politycznej
  7. WAWRZYNIAK Piotr Wojciech – adwokat – Poznań – członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  8. KUFFEL Anna Marzena – rolnik – Tomaszewo – nie należy do partii politycznej
  9. STOCH Anna Bożena – sekretarka medyczna – Kalisz – nie należy do partii politycznej
  10. JÓŹWIAK Maciej – przedsiębiorca – Środa Wielkopolska – członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA W NORMALNEJ EUROPIE

  1. GRZEGOREK Przemysław Marek – technik telekomunikacji – Koziegłowy – nie należy do partii politycznej
  2. KORWIN‑MIKKE Dominika Maria – aktor – Otwock – członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  3. JURKOWSKA Sara Beata – technik weterynarii – Poznań – nie należy do partii politycznej
  4. PRZYBYLAK Krzysztof – dziennikarz – Przyłęk – członek partii politycznej: Alternatywa Społeczna
  5. SOKOŁOWSKA Małgorzata – radca prawny – Poznań – nie należy do partii politycznej
  6. PLUTA Mieczysław –rolnik – Pleszew – nie należy do partii politycznej
  7. CHMIEL Estera – technik logistyk – Góra – nie należy do partii politycznej
  8. MICHALAK Łukasz Piotr – technik żywienia i gospodarstwa domowego – Koźlątków Kolonia – nie należy do partii politycznej
  9. SOSIŃSKA Dominika Alicja – technik masażysta – Stare Miasto – nie należy do partii politycznej
  10. HIBNER Włodzimierz Andrzej – prawnik – Nowy Tomyśl – nie należy do partii politycznej

Lista nr 4 – KOMITET WYBORCZY POLEXIT

  1. KRZCIUK Tomasz Andrzej – politolog – Kraków – członek partii politycznej: PolExit
  2. MALINOWSKI Kamil Mateusz – nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej – Szamotuły – nie należy do partii politycznej
  3. ŻARKIEWICZ Jakub – sprzedawca – Staszów – nie należy do partii politycznej
  4. SAMBORSKA‑KRUCZEK Barbara Małgorzata – nauczyciel przedszkola – Rzeszów– nie należy do partii politycznej
  5. CZARNEK‑OGRODNIK Linda Antonina – terapeuta zajęciowy – Kraków – nie należy do partii politycznej
  6. KIEŁBASA Stanisław Jan – ślusarz – Ulanica – nie należy do partii politycznej
  7. KŁOSIEWICZ Jadwiga Maria – pracownik biurowy – Wieliczka – nie należy do partii politycznej
  8. WILCZOK Aleksander Piotr – inżynier elektronik – Siemianowice Śląskie – członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy
  9. LUSZOWIECKA‑NOWAK Dorota Stanisława – kierownik sali sprzedaży – Kraków – nie należy do partii politycznej
  10. SOKÓŁ Klaudia Małgorzata – programista aplikacji – Zielonki – nie należy do partii politycznej

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

  1. KOPACZ Ewa Bożena – lekarz – Radom – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  2. WAWRYKIEWICZ Michał – adwokat – Dziekanów Polski – nie należy do partii politycznej
  3. BOSACKI Marcin Rafał – historyk – Łódź – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  4. GRAMZA‑MICHAŁOWSKA Anna – nauczyciel akademicki –Poznań – nie należy do partii politycznej
  5. ŁUSZCZYKIEWICZ Piotr Stanisław – nauczyciel akademicki – Kalisz – nie należy do partii politycznej
  6. RATAJ Andrzej Michał – notariusz – Poznań – nie należy do partii politycznej
  7. DUCHNIEWSKI Rafał – politolog – Konin – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  8. NOWAK Anna – ekonomistka – Środa Wielkopolska – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  9. REZGUI Agata – przedsiębiorca – Zdziechowa – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  10. MALIŃSKI Kevin Piotr – politolog – Poznań – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista nr 6 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA

  1. SCHEURING‑WIELGUS Joanna Izabela – posłanka – Głogowo – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  2. MURAWA Dawid Paweł – lekarz – Poznań – nie należy do partii politycznej
  3. NOWACKI Konrad – informatyk – Zduny – członek partii politycznej: Lewica Razem
  4. URBAŃSKA Beata Kinga – specjalista bankowości – Poznań – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  5. GÓRSKI Andrzej – prawnik – Kalisz – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  6. GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena – politolog – Wągrowiec – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  7. KUSIOR Tomasz Jakub – adwokat – Wilkowice – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  8. SKORUPKA Michał – pracownik samorządowy – Konin – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  9. KORŻENKO Paulina – nauczyciel – Poznań – członek partii politycznej: Lewica Razem
  10. FLAK Kazimierz Jerzy – emeryt – Poznań –członek partii politycznej: Unia Pracy

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. KOLARSKI Wojciech Jakub – filozof – Kraków – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  2. CZARNECKI Ryszard Henryk – historyk – Warszawa –członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  3. MALĄG Marlena Magdalena – parlamentarzysta – Ostrów Wielkopolski – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  4. WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr – wykładowca akademicki – Poznań – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  5. PORZUCEK Marcin Bartosz – parlamentarzysta – Piła – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  6. SZCZECHOWSKA Joanna Katarzyna – przedstawiciel władzy samorządowej – Poznań – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  7. SOWA Marek Jan – ekonomista – Leszno – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  8. RZEPECKA‑ANDRZEJAK Katarzyna Aneta – ekonomista – Modła Księża – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  9. HARASZCZAK Jolanta Renata – technik mechanik obróbki skrawaniem – Jabłonna – nie należy do partii politycznej
  10. GALEMBA Leszek Ryszard – rolnik – Kiełczew Smużny Czwarty – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ

  1. BORYSEWICZ Krzysztof – kreślarz techniczny – Szczepidło – członek partii politycznej: Normalny Kraj
  2. KLIMASZYK Michał – mechanik precyzyjny – Poznań – nie należy do partii politycznej
  3. BŁASZCZYK Sławomir – technik budowlany – Kalisz – nie należy do partii politycznej
  4. MENDLIK Katarzyna Alicja – nauczyciel – Piła – nie należy do partii politycznej
  5. STROJNIAK Adam Jakub – przedsiębiorca – Poznań – nie należy do partii politycznej
  6. MĄCZKA Agnieszka Maria – przedsiębiorca – Byczyna – nie należy do partii politycznej
  7. JUSZKIEWICZ Józef Witold – inżynier budowy maszyn – Poznań – nie należy do partii politycznej
  8. KAMINIECKA Magdalena Zofia – sprzedawca wykwalifikowany – Poznań – nie należy do partii politycznej
  9. SZYMCZAK Klaudia Agnieszka – nauczyciel – Kalisz – nie należy do partii politycznej
  10. CZECH Ireneusz Wojciech – przedsiębiorca rolnik – Odolanów – nie należy do partii politycznej

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW

  1. FRĄCKOWIAK Jakub – zarządzający przedsiębiorstwem – Poznań – członek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
  2. LEWANDOWSKA Aldona Marta – zarządzająca przedsiębiorstwem – Warszawa – członek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
  3. KWIATKOWSKI Damian – zarządzający przedsiębiorstwem – Dąbrówka – nie należy do partii politycznej
  4. MAREK Marzena – zarządzający przedsiębiorstwem – Pamięcin – nie należy do partii politycznej
  5. KORZAN Tomasz – zarządzający przedsiębiorstwem – Poznań –nie należy do partii politycznej
  6. GRZECHOWIAK Arleta Maria – zarządzający przedsiębiorstwem – Dominowo – nie należy do partii politycznej
  7. DOMINICZAK Aleksander Tadeusz – zarządzający przedsiębiorstwem – Poznań – nie należy do partii politycznej
  8. FRĄCKOWIAK Barbara Irena – zarządzający przedsiębiorstwem – Konarzewo – nie należy do partii politycznej
  9. KOZŁOWSKI Mateusz Jan – zarządzający przedsiębiorstwem – Poznań – nie należy do partii politycznej
  10. DERING Natalia – zarządzający przedsiębiorstwem –Poznań – nie należy do partii politycznej


Fot: Wikimedia

ZOBACZ TAKŻE: Eurowybory na Łazarzu: Koalicja Europejska – 51,62%, PiS – 24,77%, Wiosna – 12,16%,F=51,41% {RAPORT}

W związku z ciszą wyborczą do czasu zakończenia głosowania (czyli do niedzieli, 9 czerwca do godz. 21:00) nie będziemy publikować komentarzy związanych z wyborami oraz polityką na łamach portalu Lazarz.pl.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: