Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

64 Dmowskiego – adres, z którego wszędzie jest blisko - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
64 Dmowskiego – adres, z którego wszędzie jest blisko
03-06-2024 07:30   PROMOCJA
---ARTYKUŁ PROMOCYJNY---
Poznański Łazarz to świetne miejsce do życia. Każdy rok przynosi kolejne zmiany i inwestycje. Dzielnica pięknieje, powstaje tu wiele ciekawych i modnych miejsc. Rozwija się również infrastruktura – remontowane są chodniki, powstają nowe drogi rowerowe. Powstają także nowe osiedla mieszkaniowe.

Spravia, deweloper znany z wielu udanych realizacji w całym kraju, przy ul. Dmowskiego 64 buduje osiedle z 228 mieszkaniami oraz 11 lokalami usługowymi w podcieniach wzdłuż ulicy. Każde z mieszkań będzie miało balkon, taras, loggię lub – w przypadku parterów – ogródek.

– To nasza kolejna inwestycja na poznańskim Łazarzu. Pierwsze osiedle przy ul. Gąsiorowskich idealnie wykomponowało się w tkankę dzielnicy – mówi Joanna Krajewska, kierownik działu sprzedaży poznańskiego oddziału dewelopera. Dodaje, że największe wrażenie w dzielnicy robią właśnie zmiany, które tu obserwujemy. W dużej mierze to zasługa społeczników. Dlatego właśnie tutaj zorganizowaliśmy kolejną akcję mikrograntów Dobre sąsiedztwo, w której organizacje i mieszkańcy zgłosili ciekawe projekty, a w tej chwili trwa głosowanie i wybór zwycięskich pomysłów.

Mieszkania przy Dmowskiego 64 będą adresowane przede wszystkim do młodych ludzi, ale i inwestorów. Lokale będą miały powierzchnię od 34 do 76 metrów kwadratowych, a w budynku znajdzie się ponad 200 miejsc dla rowerów.

Wszystko pod ręką

Ulica Dmowskiego jest otoczona siecią komunikacji miejskiej – średnio 15 minut zajmuje dostanie się stąd w inne rejony Poznania. W okolicy nie brakuje przedszkoli i szkół, a sklepy i punkty usługowe są na wyciągnięcie ręki. W odległości spacerowego kwadransa jest także Centrum Handlowe Panorama czy nowy Rynek Łazarski, gdzie można zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce, a także wziąć udział w wielu ciekawych imprezach – jak Łazarskie Lato czy bożonarodzeniowy jarmark. Blisko stąd również do pełnego zieleni parku przy Arenie.

Zielona przyszłość

W miejskich planach zagospodarowania przestrzennego jest stworzenie parku linearnego o powierzchni aż 11 hektarów (na terenie dawnej linii kolejowej – tzw. „torów berlińskich”). Będzie to jeden z największych parków miejskich w Poznaniu – jego początek znajdzie w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla 64 Dmowskiego – przy ul. Krauthofera, a zakończy się praktycznie przy samym Górczynie. Zaplanowano tu trasę pieszo-rowerową oraz boisko, siłownię na otwartej przestrzeni czy place zabaw. Takie sąsiedztwo jest nieocenione!

Inteligentne mieszkania

Nie tylko dobrze zaplanowana przestrzeń, ustawne pokoje i wygodne rozkłady wyróżniają mieszkania przy ul. Dmowskiego 64. W standardzie znajdzie się także pakiet Smart Home, czyli możliwość zarządzania oświetleniem, ogrzewaniem i dopływem wody zdalnie za pomocą wygodnej aplikacji lub lokalnie przy użyciu przycisku w centralnym punkcie mieszkania. To rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo i wygodę każdego mieszkańca.

Kredyt #naStart

Klienci zdecydowani na zakup mieszkania mogą skorzystać z ciekawej oferty Spravii w zakresie finansowania. Do dyspozycji są doradcy kredytowi, którzy wyszukają najkorzystniejsze oferty i omówią szczegółowo możliwości w zakresie uzyskania finansowania na preferencyjnych warunkach. To wystarczy, by podpisać umowę deweloperską. Początkowe koszty to jedynie wkład własny – pozostałe środki zostaną wpłacone już po uzyskaniu finansowania – w listopadzie 2024 roku.

Jeśli z jakiegoś względu nie uda się uzyskać kredytu, klienci odzyskają całość wpłaconych środków – bez żadnych kar i potrąceń!

Więcej informacji na: 64dmowskiego.pl


---ARTYKUŁ PROMOCYJNY---
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: