Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Szkole Podstawowej nr 69 stanął Mobilny Przystanek Historia Przyszłości - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Szkole Podstawowej nr 69 stanął Mobilny Przystanek Historia Przyszłości
29-05-2023 07:13   Janusz Ludwiczak
Z "Grą Szyfrów" i "Szybowcową `87" będzie można zapoznać się w Mobilnym Przystanku Historia Przyszłości, który do 9 czerwca znajdować będzie się na boisku Szkoły Podstawowej nr 69 przy ul. Jarochowskiego 62.

W ubiegłym tygodniu na boisku Szkoły Podstawowej nr 69 stanął nietypowy pawilon. Jest to Mobilny Przystanek Historia Przyszłości stworzony przez IPN.

– Goście będą mogli zapoznać się nie tylko z "Grą Szyfrów" – innowacyjnym projektem gamingowym stworzonym przez Instytut Pamięci Narodowej, ale również "Szybowcową ‘87" przybliżającą dzieje tajnej wrocławskiej drukarni Solidarności Walczącej oraz podcastami edukacyjnymi skierowanymi przede wszystkim do nauczycieli. Ponadto odwiedzający Mobilny Przystanek Historia Przyszłości będą mogli posłuchać wspomnień Andrzeja Gwiazdy oraz Krzysztofa Wyszkowskiego zebranych w ramach realizacji nowatorskiego projektu "Cyfrowi Bohaterowie" – zapowiada Tomasz Woźniak, dyrektor Zespołu Szkół nr 8.

Mobilny Przystanek Historia Przyszłości dostępny będzie już od dziś do 9 czerwca włącznie, w godz. od 10:00 do 18:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 69 Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Jarochowskiego 62.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: