Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wojciech Wośkowiak będzie nowym kierownikiem "Osiedla Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wojciech Wośkowiak będzie nowym kierownikiem "Osiedla Łazarz"
24-02-2023 07:30   Janusz Ludwiczak
Adam Antoniewski tylko przez cztery miesiące był kierownikiem Administracji "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Od marca zastąpi go Wojciech Wośkowiak, który był przewodniczącym spółdzielczej rady osiedla, wcześniej kierował Radą Osiedla Św. Łazarz i zasiadał w Radzie Miasta Poznania. Z kolei Adam Antoniewski obejmie stanowisko wiceprezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Adam Antoniewski był kierownikiem Administracji Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald od października 2022 r. Zastąpił on Zdzisława Nowaka, który przeszedł na emeryturę. Od marca obejmie on stanowisko zastępcy Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Z kolei nowym kierownikiem osiedla został Wojciech Wośkowiak, dotychczasowy przewodniczący spółdzielczej Rady "Osiedla Łazarz" SM Grunwald. Wojciech Wośkowiak przez trzy kadencje - w latach 2002-2014 był radnym miasta Poznania. W 2009 roku odszedł z PiS na znak protestu przeciwko nie dopuszczeniu Marcina Libickiego na kandydata w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Następnie zasiadał w klubie radnych skupionych przy ówczesnym prezydencie Poznania, Ryszardzie Grobelnym.

W latach 2000-2019 był też członkiem Rady Osiedla Święty Łazarz – jednostki pomocniczej miasta, której przewodniczył przez 8 lat.

Natomiast spółdzielczą radą osiedla będzie teraz kierować dotychczasowa zastępczyni, Maria Łazarz.

Dodajmy, że w kwietniu mieszkańcy bloków "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald będą wybierać nową radę osiedla, na kolejną 3-letnią kadencję.


Komentarze (10)

01-03-2023 08:34:56
M.
@czytelnik, samowola z cichym przyzwoleniem kurii. Część mieszkańców wynajęła te mieszkania już z oknami i kuria tak je przedstawiała na planach. Po ludzku żal mi mieszkańców, dla innych to llekcja, że zawsze warto występować o formalną zgodę na przebudowę czy przeróbkę mieszkania lub domu.
01-03-2023 07:33:07
czytelnik
Do "poznaniaka z Łazarza". Ale wiesz, ze te okna to samowola budowlana?
28-02-2023 15:51:11
mieszkaniec
@Mirosław: Tak czytałem i stwierdzam fakt. Pan WW ostatnio działał przy PSL jako asystent posła Jana Filipa Libickiego. Więc cóż zawód: polityk. Nic pożyjemy zobaczymy jak spiszę się jako kierownik osiedla, o ile ma pojęcie o wielu sprawach.
28-02-2023 15:49:00
mieszkaniec
@Poznaniak z Łazarza: A to jest blok należy do SM Grunwald? Czyli jednak kuria wam zamurowywuje?
28-02-2023 15:36:00
Mirosław
@mieszkaniec w artykule jest o tym wspomniane więc każdy kto czytał ze zrozumieniem artykuł wie o tym. A tak swoją drogą w Radzie Miasta Poznania zasiadają sami członkowie partii politycznych. Jak widać WW już w 2009r. wiedział, że nie warto trzymać z pewnymi ludźmi wbrew własnemu sumieniu.
28-02-2023 12:32:10
Poznaniak z Łazarza
Widziałem pana Mirosława przed różnymi wyborami przechadzającego się po Rynku Łazarskim i tylko wtedy. Czy ten pan ma coś do powiedzenia w sprawie zamurowywanych przez kurię wspólnie z deweloperem, okien przy ul Głogowskiej 32?
28-02-2023 10:18:49
Mieszkaniec osiedla
W.W.od kilkudziesięciu lat pomaga ludziom na osiedlu ,a to że kilkanaście lat temu należał do partii nie zmienia tego faktu.Na stanowisku kierownika osiedla nie ma to żadnego znaczenia,ważne że będzie dobrze pracował dla mieszkańców.
28-02-2023 01:00:07
mieszkaniec
@Mirosław: Społecznik? Chyba karierowicz i polityk. Już się zapomniało, że pan WW był radnym PiS??
27-02-2023 23:58:22
Mirosław
Ponad 50 lat mieszka na naszym Łazarzu więc dobrze zna potrzeby i problemy naszego fyrtla. Społecznik a nie karierowicz! Powodzenia Panie Wojciechu!
27-02-2023 17:41:28
Poznaniak
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Zaangażowany, doświadczony i otwarty na ludzi, to dobra wiadomość dla mieszkańców!

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

mar

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo ekumeniczne z okazji Światowego Dnia Modlitwy

02

mar

do 03-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Rybobamia" - targi wędkarskie (od 01.03.)
"Look" - targi fryzjerskie
"beautyVision" - targi kosmetyczne

08

mar

do 10-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznańskie Targi Książki
Targi edukacyjne
wstęp wolny

10

mar

Palmiarnia Park Wilsona
Pokaz kotów rasowych
w godz. 10:00-15:00 (wstęp w ramach biletu do Palmiarni)

12

mar

do 14-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: