Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szkoły zapraszają na kiermasz rękodzieła - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szkoły zapraszają na kiermasz rękodzieła
09-12-2022 06:05   Janusz Ludwiczak
Po 2-letniej przerwie związanej z pandemią zapach pierników znów będzie unosił się na korytarzach Szkoły Podstawowej nr 90, która dziś organizuje kiermasz rękodzieła. Na świąteczny kiermasz w sobotnie popołudnie na Rynku Łazarskim zapraszają również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 77.

Dziś w godz. od 17:00 do 19:00 w Szkole Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego już po raz 18. odbędzie się świąteczny kiermasz rękodzieła.

– Tradycja kiermaszy świątecznych organizowanych w "dziewięćdziesiątce" na Chociszewskiego sięga roku 2001. Po pandemicznej przerwie zapraszamy ponownie na klimatyczny bożonarodzeniowy kiermasz rękodzieła! Z wielką radością spotkamy się, by podziwiać wyroby rękodzieła i kosztować świątecznych smakołyków przy dźwiękach muzyki. To także okazja do kupienia prezentów pod choinkę czy spędzenia miłych chwil w zaaranżowanych przez rodziców i dzieci klasowych kawiarenkach tematycznych z różnych stron świata, a zdjęcie zrobione w foto budce będzie miłą pamiątką z tego wieczoru – zaprasza Karolina Bielerzewska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 90.

Z kolei w niedzielne popołudnie na Rynek Łazarski zapraszają rodzice, uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 77 z Dmowskiego.

– Dzieci cały grudzień szykowały się do tego wydarzenia przygotowując ozdoby świąteczne z nauczycielami w szkole i z rodzicami w domu. Przygotowaliśmy również wyroby rękodzielnicze. Będzie można nabyć prawdę niepowtarzalne artykuły. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczone na cele wyznaczone przez Radę Rodziców, która jest organizatorem tej akcji. Kiermasz jest szkolną tradycją i odbywał się od wielu lat w murach szkoły, natomiast od zeszłego roku dzieci mają okazję sprzedawać rękodzieło mieszkańcom Łazarza podczas Jarmarku Betlejem Poznańskie – zapowiada Aleksandra Stefaniak-Kałużna, rodzic uczennice z SP77.

Kiermasz świąteczny SP77 odbędzie się w sobotę w godz. od 15:30 do 18:30 na Rynku Łazarskim.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: