Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Joanna i Janusz Hellerowie nagrodzeni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Joanna i Janusz Hellerowie nagrodzeni
01-11-2022 00:09   Janusz Ludwiczak
Kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg", Janusz Heller oraz jego żona Joanna Heller - instruktorka kulturalno-oświatowa i sekretarka placówki otrzymali nagrodę "Mediom Przyjazny" przyznają przez wielkopolski oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej.

W środę, 26 października po 2-letniej przerwie na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM wręczono nagrody "Mediom Przyjazny", które przyznaje wielkopolski oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej.

– Przyjazny Mediom to ten, kto rozumie własne potrzeby informacyjne dla siebie i swojej firmy i poprzez to jest bardziej życzliwy dziennikarzom i otwarty na współpracę z nimi – wyjaśniają organizatorzy.

Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. rektor UAM prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska, wójt gminy Tarnowo Podgórne Tadeusz Czajka, a także Joanna Heller i Janusz Heller z Klubu Osiedlowego "Krąg".

Uhonorowani zostali również: Przemysław Bury – dyrektor szpitala w Wągrowcu, Krzysztof Fórmanowicz – restaurator, Grzegorz Konieczny – przedsiębiorca z Turwi i właściciel prywatnego muzeum, Elżbieta Streker-Dembińska – była senator i starosta koniński oraz Zbigniew Tomaszewski – przedsiębiorca i były sołtys Czmońca.

ZOBACZ TAKŻE: "Klub stał się moją wielką przygodą życiową" – Janusz Heller od 35 lat kieruje "Kręgiem"


Komentarze (2)

02-11-2022 14:31:57
antytroll
A jakieś to nagrody dostali Państwo Heller co pół roku?? Może pochwal się najpierw swoimi osiągnięciami i sukcesami. Panie Januszu - gratulacje
01-11-2022 22:35:57
xyz
Oho widac ze co pol roku Hellerowie musza otrzymac jakas nagrode...
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: