Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont nawierzchni na Kasprzaka. Zamknięto wszystkie przejścia dla pieszych! - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont nawierzchni na Kasprzaka. Zamknięto wszystkie przejścia dla pieszych!
04-07-2022 16:51   Janusz Ludwiczak
– Jak mam przejść na drugą stronę ulicy? Zamknięto wszystkie przejścia dla pieszych od Hetmańskiej do Sczanieckiej – żali się nasza Czytelniczka.

W poniedziałek rozpoczął się remont nawierzchni jezdni na ulicy Kasprzaka. W pierwszym etapie, do 17 lipca prace prowadzone będą na odcinku od Sczanieckiej do Hetmańskiej.

Remont skomplikował życie nie tylko kierowcom (gdyż ulica Kasprzaka stała się jednokierunkowa) i pasażerom autobusów linii nr 164 (które kursują objazdem przez Reymonta i Wyspiańśkiego), ale również pieszym, gdyż zamknięte zostały wszystkie przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Kasprzaka – od Hetmańskiej aż do Sczanieckiej. Barierki blokujące drogę pieszym pojawiły się na wszystkich skrzyżowaniach – z Chociszewskiego, Potworowskiego, Stablewskiego, Morawskiego i Sczanieckiej.

– Jak mam przejść na drugą stronę ulicy? Zamknięto wszystkie przejścia dla pieszych od Hetmańskiej do Sczanieckiej – żali się Maria Łazarz.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Zarządem Dróg Miejskich i Miejskim Inżynierem Ruchu. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź wrócimy do tematu.

Aktualizacja: Otrzymaliśmy odpowiedź ws. zamkniętych przejść dla pieszych. Więcej o tym w artykule: Trwa remont nawierzchni na Kasprzaka. "Przejścia mają zostać utrzymane".

ZOBACZ TAKŻE: Rusza remont jezdni na Kasprzaka i Matejki. Do końca sierpnia autobusy "164" pojadą objazdem


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Maria Łazarz
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Rusza remont jezdni na Kasprzaka i Matejki. Do końca sierpnia autobusy "164" pojadą objazdem

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym: www.24.lazarz.pl lub wyślij e-mail 24@lazarz.pl
ŁAZ@RZ24 – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (4)

12-07-2022 10:15:58
mieszkanka
N a ulicy Kolejowej sa dwa przejścia dla pieszych.Chodniki już njie dla pieszych.Po deszczu peleryna to mało.Zapraszam p.p. radnych na spacer.
05-07-2022 10:28:21
Sąsiadka
Mieszkam w okolicy. dziś w nocy przez kilka godzin był remont torów na Głogowskiej. W zasadzie się już przyzwyczaiłam, ale... trudno spać przy otwartych oknach i takim halasie. Teraz dojdzie remont na Kasprzaka.
04-07-2022 18:58:49
Kasia
A ja myślałam, że te berierki to przez pomyłkę ekipy budowlane ułożyły... ale, tak jest na każdym przejśćiu... No to chyba mamy fruwać... Rozumiem, że miasto zafunduje nam drony?
04-07-2022 18:12:51
mieszkaniec
Miasto dba o kondycje pieszych... Przepraszamy! Najbliższe czynne przejście... we Wrocławiu
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

lut

do 23-02-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
Targi wnętrz

21

lut

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

18:30
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
63. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

01

mar

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo ekumeniczne z okazji Światowego Dnia Modlitwy

02

mar

do 03-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Rybobamia" - targi wędkarskie (od 01.03.)
"Look" - targi fryzjerskie
"beautyVision" - targi kosmetyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: