Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Doprowadził kobietę w tramwaju do poddania się innej czynności seksualnej – szuka go policja - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Doprowadził kobietę w tramwaju do poddania się innej czynności seksualnej – szuka go policja
06-04-2022 00:27   Janusz Ludwiczak
Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie doprowadzenia kobiety do poddania się innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło 20 grudnia 2021 r. w tramwaju linii nr 11 jadącym ulicą Głogowską. Kamery monitoringu zarejestrowały sprawcę zdarzenia. Poszukiwane są osoby, które rozpoznają mężczyznę.

Do zdarzenia doszło 20 grudnia 2021 r. ok. godz. 18:30 w tramwaju linii nr 11, pomiędzy przystankami Most Dworcowy i Głogowska/Hetmańska.

– Policjanci z Komisariatu Policji Poznań–Grunwald prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań-Grunwald w sprawie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.
Mężczyzna miał zdjąć spodnie i bieliznę, a następnie ocierać się o kobietę jadącą tramwajem
– wyjaśnia młodsza aspirant Marta Mróz, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

– Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały mężczyznę. To on może mieć związek z tym zdarzeniem – dodaje mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań-Grunwald przy ul. Rycerskiej 2a lub telefonicznie pod czynnym całą dobę numerem telefonu: 47 77 12 111.


Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: