Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Poznań miasto doznań" – na MTP odbędą się targi erotyczne [AKTUALIZACJA] - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Poznań miasto doznań" – na MTP odbędą się targi erotyczne [AKTUALIZACJA]
01-04-2022 13:23   Janusz Ludwiczak
Różnego rodzaju afrodyzjaki, bielizna, gadżety erotyczne, a także pokazy tancerek i chippendalesów – to tylko cześć wydarzeń, jakie zaplanowano podczas pierwszych w Poznaniu targów erotycznych, które już w październiku odbędą się na MTP.

– Erotyka i seks nie jest już tematem tabu, to sfera, która dotyczy każdego i każdej z nas, dlatego postanowiliśmy zorganizować po raz pierwszy w Poznaniu targi erotyczne "Poznań miasto doznań". Przygotowaliśmy fantastyczne erotyczne show, będzie taniec brzucha i pośladków. Swoje umiejętności zaprezentuje również grupa tancerek. Panie będą mogły zobaczyć pokazy chippendalesów i tańca na rurze w wykonaniu panów – zapowiada Robert Strzałczykiewicz, współorganizator wydarzenia.

Targi erotyczne "Poznań miasto doznań" odbędą się w połowie października.

– Na pewno nie będą bite u nas rekordy na najdłuższy stosunek seksualny. Pornografii też nie będzie. Z resztą na MTP wielokrotnie organizowane są targi ślubne – przekonuje Robert Strzałczykiewicz.

Na targach erotycznych zaprezentować ma się ponad 300 wystawców, a bilety wstępu mają kosztować w okolicach 50 złotych.

Aktualizacja: Powyższy tekst był żartem primaaprilisowym.
Tym, którzy uwierzyli w nasz dowcip gratulujemy poczucia humoru. W przyszłym roku postaramy się wymyślić coś bardziej oryginalnego.


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum Lazarz.pl

Komentarze (2)

02-04-2022 15:57:09
eka z małeki
PODZIWIAM!!!odwagę organizatorów,w dzisiejszej rozmodlonej społeczności to istne samobójstwo!!! Pomysł zorganizowania targów uważam za genialny!!!Czekam na reakcję takich tam różnych!!!Mówi się---modli się pod figurą a diabła ma za skórą (oj znam ja dużo takich św....liwych)!!!Czekam na reakcje......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eka
01-04-2022 18:27:38
gość
pewnie prima aprilis
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: