Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach coś dla siebie znajdą nie tylko ogrodnicy i fani motoryzacji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach coś dla siebie znajdą nie tylko ogrodnicy i fani motoryzacji
04-11-2021 07:01   redakcja, MTP
Ruszają targi Gardenia, które są idealnym lekarstwem na jesienną chandrę i kapryśną pogodę. Z kolei od piątku na MTP będzie można podziwiać setki klasycznych samochodów.

Podczas "Gardenii" będą prezentowane rozmaite rozwiązania proekologiczne – racjonalne zużycie wody w ogrodzie, ekologiczne środki ochrony roślin, ogrodnictwo pojemnikowe oraz nowoczesne narzędzia, urządzenia i maszyny ogrodowe. Do natury wrócić będzie można także w czasie ogólnodostępnych wykładów i gry edukacyjnej prowadzonych przez eko-edukatorów.

Z szarzyzną uczestnicy targów rozprawią się merytorycznie w czasie Areny Krajobrazu oraz konwentu Miejska Sztuka Ogrodowa, a także wszystkimi zmysłami – chłonąc kolory kwiatów i zieleń roślin, ładując „zielone akumulatory” na najbliższe miesiące. Aktywiści miejscy, architekci krajobrazu i zarządcy zieleni miejskiej będą "odbetonowywać miasta", otwierając dyskusję o komforcie (a raczej jego braku) mieszkania w obszarach z niedoborem roślinności, problemem smogu i o podwyższonej temperaturze. Podzielą się pomysłami i wdrożonymi już rozwiązaniami dla miast i ich mieszkańców.

Na targach "Gardenia" wystawcy zaprezentują długo wyczekiwane nowości roślinne, sprzętowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, a także zainspirują przyszłoroczne ogrodowe aranżacje nasadowe, dekoracyjne i meblowe. "Gardenia" będzie gościć największych mistrzów florystyki w Polsce, którzy zaprezentują swoje umiejętności. Zainspirują tym samym do tworzenia unikatowych kompozycji zarówno na co dzień, jak i na zbliżające się Boże Narodzenie, czy szerzej – florystyki w zimowym wydaniu.

15. Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu "Gardenia" rozpoczynają się w czwartek i potrwają do soboty, 6 listopada włącznie w pawilonach nr 3, 3a i 4 (wejście Holem Wschodnim od Mostu Dworcowego). Pierwsze dwa dni przeznaczone są dla profesjonalistów, sobota – to dzień dla publiczności (w godz. 10:00-16:00). Bilety do nabycia na stronie: www.ToBilet.pl

W piątek po dwuletniej przerwie powracają z kolei targi pojazdów zabytkowych "Retro Motor Show", na których będzie można zobaczyć motoryzacyjne klasyki, takie jak 92-letniego Rolls-Royce Phantom. Nie zabraknie też Cadillaców, Porsche, Mercedesów, BMW czy Audi.

Łezka w oku zakręci się na pewno zwiedzającym, którzy zobaczą Trabanty, Polonezy czy kultowe Maluchy z czasów PRL-u. To będzie świetna okazja do wspominania dawnych czasów i pokazania najmłodszym, jakie auta królowały kiedyś na polskich ulicach.

Targi "Retro Motor Show" będzie można zwiedzać w piątek (11:00-19:00), w sobotę (10:00-18:00) oraz w niedzielę (10:00-17:00) w pawilonach nr 5 i 6 (wejście Holem Wschodnim od strony Mostu Dworcowego oraz wejściem północnym od ulicy Bukowskiej). Bilety: www.ToBilet.pl


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

maj

do 02-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"ITM Industry Europe 2023" - Przemysł Ery Cyfrowej
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

01

cze

Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
Bieg przez Wielką Brytanię im.M. Zawiei
w godz. 15:00-19:00

02

cze

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
III Piknik Łazarski

03

cze

09:00
Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Jarochowskiego (przy Ściegiennego)
XVI Turniej Charytatywny im. Macieja Zawiei

Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Łukaszewicza 9/13
Festyn
• dmuchane zamki,
• piłkarski dart,
• turniej piłkarski,
• pokazy jujitsu,
• saperzy,
• turniej rowerowy,
• pokazy akrobatyki,
w godz. 9:00-12:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: