Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Morska opowieść". W niedzielę w Ogrodzie Łazarz powstanie wioska wikingów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Morska opowieść". W niedzielę w Ogrodzie Łazarz powstanie wioska wikingów
15-09-2021 00:04   Janusz Ludwiczak
Podczas sobotniego Pikniku Sąsiedzkiego Teatr Krokodyl pod kierownictwem znanego aktora Tadeusza Falany zaprosił najmłodszych na spektakl "Morska opowieść".

W sobotę w Ogrodzie Łazarz odbył się Piknik Sąsiedzki. Najmłodsi mogli obejrzeć spektakl "Morska Opowieść" w wykonaniu Magdaleny Śledziejowskiej i Tadeusza Falany z Teatru Krokodyl.

Dla nieco większych na muzyczną podróż zaprosił Piotr Siejakowski. Nie zabrakło również zajęć gimnastyki i zumby. Na każdego czekały przekąski z grilla.

Podczas sobotniego Pikniku Sąsiedzkiego ogłoszone zostało również oficjalne logo Ogrodu Łazarz, o czym więcej tutaj.

Tymczasem w najbliższą niedzielę w Ogrodzie Łazarz odbędzie się piknik wikingów. W programie m.in. pokaz i warsztat lepienia podpłomyków i ubijania masła w drewnianej maselnicy, a także warsztaty śpiewu białego, nauka lepienia w glinie. Nie zabraknie też pokazu walk wojów – Słowian i wikingów w konwencji treningu, pokazu szyków bojowych, turnieju walk. Dla najmłodszych czytanie książek: "Księżniczki i Smoki" oraz "Rycerze i Smoki". Przygotowana zostanie wystawa sprzętu obozowego i bojowego oraz zaprezentowana zostanie moda Słowian i Wikingów.

Piknik wikingów w Ogrodzie Łazarz odbędzie się w najbliższą niedzielę, 19 września w godz. od 11:00 od 14:00. Wstęp wolny.

Zapowiedzi nadchodzących wydarzeń można znaleźć jak zawsze w naszej niezapominajce" – www.niezapominajka.lazarz.pl.


R E K L A M A

Fot: Wojciech Wysocki, Janusz Heller

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 26-09-2021
Park Wilsona
Poznań Wood Festival - festiwal rzeźby
W programie: - warsztaty malowania w drewnie
- warsztaty rzeźby w glinie>br> - licytacje drewnianych rzeźb
- konkurs główny

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

27

wrz

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

28

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Łazarski pieróg - warsztaty kulinarne dla rodzin z dziećmi
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: