Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wybieramy LOGOTYP Ogrodu Łazarz {KONKURS Z NAGRODAMI} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wybieramy LOGOTYP Ogrodu Łazarz {KONKURS Z NAGRODAMI}
09-08-2021 06:37   Janusz Ludwiczak
Ogród Łazarz - najstarszy społecznościowy ogród w Poznaniu doczeka się wkrótce swojego własnego znaku graficznego. Nie obędzie się jednak bez Państwa pomocy w wyborze projektu, który na trwałe będzie symbolizował, miejsce pełne aktywności naszego fyrtlowego środowiska. Wśród uczestników konkursu rozlosujemy nagrody – m.in. kubki z nowym logo.

W 2013 roku podczas kolejnej edycji Festiwalu Malta w Poznaniu narodziła się idea stworzenia ogrodów społecznościach, które miały być miejscem aktywności społecznej lokalnych mieszkańców.

– Po latach spośród sześciu powstałych wówczas ogrodów ostało się jedynie nasze łazarskie przytulisko (co nie oznacza, że w późniejszych latach nie powstały nowe inicjatywy ogrodowe zainspirowane maltańską inicjatywą). Nie będziemy w tym miejscu rozpisywać się o dziesiątkach wydarzeń artystycznych (koncertach, spektaklach, pokazach filmowych, warsztatach plastycznych), happeningach, spotkaniach przyrodniczych, warsztatach kulinarnych, kosmetycznych. W naszym ogrodzie zaistniała leśna enklawa, którą stworzył Maciej Jędrzejczak ze Stowarzyszenia Kasztelania Ostrowska. Tu miały miejsca debaty o Łazarzu, spotkania z reżyserami filmowymi Agnieszką Holland, Janem Komasą. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sąsiadami na piknikach, biesiadach a łazarscy seniorzy na podwieczorkach muzycznych. Nadszedł czas, aby to wyjątkowe miejsce zostało wyróżnione własnym niepowtarzalnym znakiem graficznym – mówi Janusz Heller, kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg".

Do końca sierpnia trwa głosowanie na logotyp Ogrodu Łazarzl, które zaprojektował Filip Galasiński.
Do wyboru jest 10 propozycji graficznych na logo.
Oficjalne ogłoszenie zwycięskiego logotypu Ogrodu Łazarz nastąpi podczas pikniku sąsiedzkiego w dniu 11 września 2021. Wśród osób, które wezmą udział w naszej zabawie rozlosujemy kubki z nowym logiem Ogrodu Łazarz, a także inne upominki.

Głosować można wchodząc na stronę: www.ogrod.lazarz.pl


Fot: archiwum Lazarz.pl

Wybieramy LOGOTYP Ogrodu Łazarz: www.ogrod.lazarz.pl

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: