Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ukradli puszki WOŚP z pieniędzmi – szuka ich policja - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ukradli puszki WOŚP z pieniędzmi – szuka ich policja
17-03-2021 08:01   Janusz Ludwiczak
Policjanci poszukują sprawców kradzieży puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z zawartością pieniędzy, do których doszło pod koniec stycznia w sklepach przy ul. Głogowskiej, Hetmańskiej i Kasprzaka.

Do pierwszego zdarzenia doszło 20 stycznia w sklepie Żabka przy ul. Kasprzaka. Mężczyzna zabrał puszkę, która znajdowała się przy kasie i uciekł z nią ze sklepu.

– Mężczyzna wszedł do lokalu handlowego, zabrał puszkę, która znajdowała się przy stanowisku kasowym i wyszedł ze sklepu. Kamery monitoringu zarejestrowały jego wizerunek – informuje st. sierż. Marta Mróz, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Z kolei 10 dni później doszło do kolejnych trzech kradzieży puszek z pieniędzmi.

– Do zdarzeń doszło 30 i 31 stycznia br. w sklepach przy ul. Hetmańskiej oraz Głogowskiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mają związek z tymi zdarzeniami – wyjaśnia st. sierż. Marta Mróz.

Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia z nagrania monitoringu – pod numerami telefonu: 47 77 121 11, 47 77 121 12 lub 112, bądź mailowo: dyzurny.poznan-grunwald@po.policja.gov.pl


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: