Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nowa zieleń na Łazarzu – ukazał się nowy numer "Na Łazarskim Fyrtlu" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nowa zieleń na Łazarzu – ukazał się nowy numer "Na Łazarskim Fyrtlu"
20-02-2021 06:42   Janusz Ludwiczak
Ukazał się kolejny numer "Na Łazarskim Fyrtlu" – gazetki wydawanej przez Radę Osiedla Św. Łazarz.

W piątym już numerze "Na Łazarskim Fyrtlu" możemy przeczytać m.in. o przywracaniu zieleni na Łazarzu, które jest jednym z priorytetów Rady Osiedla Św. Łazarz.

Ponadto podsumowanie 27. edycji osiedlowego etapu konkursu "Zielony Poznań" i rozmowa z twórczynią sklepu rękodzielniczego przy ul. Małeckiego.

Najnowszy numer "Na Łazarskim Fyrtlu" oraz archiwalne wydania wszystkich biuletynów można pobrać w naszym serwisie www.radaosiedla.lazarz.pl.

Najnowszy numer "Na Łazarskim Fyrtlu" {POBIERZ PDF}


Komentarze (2)

21-02-2021 08:47:48
Mieszkaniec Łazarza
Ciekawe czy w końcu ktoś opiszę fakt że toalety na rynku zastępczym są sprawne aczkolwiek brudne i śmierdzące!Do kogo należy ich sprzątanie?Myślę że nie do kupców którzy płacą wysokie abonamenty!A zamykanie sprawnej toalety dla niepełnosprawnych to już nadaje się tylko do telewizji!Pani prezes czas na refleksje!
20-02-2021 09:55:26
czytwlnik
Numer 4/2020 ukazuje się w lutym?A zarzucali poprzednikom że drukowali swój biuletyn z miesięcznym opóżnieniem.Pomijam fakt że to gazetka reklamująca prywatne inicjatywy za miejskie pieniądze.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

18

lip

do 22-07-2022
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowe zajęcia wakacyjne "Eco World"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: