Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sztuka na święta {GALERIA ZDJęć} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sztuka na święta {GALERIA ZDJęć}
05-12-2009 00:04   Janusz Ludwiczak
Ponad 400 wystawców prezentuje m.in. obrazy, tkaniny artystyczne, rzeźby, witraże, ceramikę, szkło oraz ozdoby bożonarodzeniowe i rękodzieło ludowe podczas VI Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który do niedzieli potrwa w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Już po raz szósty, jak zawsze przed świętami i w okresie Mikołajek odbywa się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. W tym roku ponad 400 wystawców z całej Polski, a także z Litwy, Ukrainy, Rosji, a nawet Francji i Stanów Zjednoczonych prezentuje obrazy, grafiki, tkaniny artystyczne, rzeźby, a także witraże, ceramikę, szkło, biżuterię, torebki, ubrania, kapelusze, kuferki, artykuły dekoracji wnętrz, ozdoby bożonarodzeniowe oraz rękodzieło ludowe.

Wszystkie prace, własnoręcznie robione można oczywiście zakupić na miejscu, sprawiając tym samym świąteczny prezent dla naszych bliskich.

Na targach zainteresowani mogą wziąć udział w warsztatach plastycznych, podczas których dowiedzą się jak estetycznie zapakować świąteczny prezent czy ozdobić przedmioty.

Odwiedzając Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych możemy też wspomóc potrzebujących, gdyż Międzynarodowe Targi Poznańskie wspólnie z Wielkopolskim Bankiem Żywności przeprowadzają świąteczną zbiórkę żywności.

VI Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych potrwa do niedzieli w pawilonie nr 3 MTP (w piątek od 12:00 do 19:00, w sobotę od 10:00 do 19:00, w niedzielę od 10:00 do 18:00). Wstęp na targi kosztuje 5 złotych, zaś bilety ulgowe będą do nabycia w cenie 2 złotych.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (1)

07-12-2009 14:23:54
max
Ach Ci artyści...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: