Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poseł i łazarski radny Franciszek Sterczewski zakażony koronawirusem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poseł i łazarski radny Franciszek Sterczewski zakażony koronawirusem
24-10-2020 11:13   Janusz Ludwiczak
– Jestem na domowej kwarantannie, ponieważ otrzymałem pozytywny wynik testu na COVID-19, przez co muszę się izolować. Czuję się ok, więc śledzę i wspieram protesty – napisał na swoim profilu Franciszek Sterczewski, poseł i radny Osiedla Św. Łazarz.

Poseł i łazarski radny Franciszek Sterczewski poinformował o tym w piątek wieczorem. Polityk przebywa na domowej kwarantannie i jak zapewnia czuje się dobrze.

– Dziś jestem całym sercem ze wszystkimi, którzy protestują przeciwko pozbawianiu praw kobiet. Wielkie brawa dla wszystkich, którzy w tak trudnym czasie wyszli na ulice i protestują. Takie momenty pokazują, że potrafimy jednoczyć się przeciwko bestialskiej władzy. Ci tchórze perfidnie wykorzystały moment epidemii, z nadzieją, że nie zwrócimy na to uwagi. Tymczasem niespodzianka, jesteśmy solidarne i solidarni, odważne i odważni nie pozwolimy ruszyć praw kobiet! Duma! To, co dzieje się teraz w całej Polsce pokazuje, że Polki i Polacy są mądrzejsi od zawłaszczonego przez władze i zawładniętego przez ideologię "Trybunału Konstytucyjnego". Żadna władza nie trwa wiecznie. Także ta. Przyjdzie dzień, w którym odwrócimy tę decyzję i zapewnimy każdej kobiecie pełną wolność wyboru, godność i poczucie bezpieczeństwa. Trzymajcie się tam ciepło i zdrowo – dodał poseł i łazarski radny Franciszek Sterczewski.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:30
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Bezpieczny senior" - spotkanie dla seniorów na temat bezpieczeństwa ze Strażą Miejską
(sala parafialna)

06

paź

do 08-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Retro Motor Show 2023 - Targi Pojazdów Zabytkowych
PGA: Poznań Game Arena - Targi gier, rozrywki i multimediów

15

paź

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory parlamentarne

17

paź

do 18-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"PolEco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska
Local Trends - Europejskie Forum Samorządowe
Forum Rozwoju Miast

19

paź

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: